Fable Anniversary - Opinie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!
 

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
Syf. 2/10

Ta gra to legenda. Pierwsze rpg w którym miałem jawny niedosyt fabuly oraz uczucie wielkiego wplywu na rozgrywajaca sie historie....Zreszta kazdy wie czym jest Fable :)

Powiem wiec czemu ta reedycja mi sie nie podoba. Wszystkie filmy pozostaly w standardowej dosc kiepskiej jakosci. Gra jest na engine unreala co powoduje wkurzajace doczytywanie sie tekstur. Malo tego, gra potrafi ostro chrupnac i dziala w granicach 25-27 klatek co troche boli. Przestrzenie zdaja sie byc sztucznie wzbogacone.Widac,ze czesc tekstru jest tutaj doklejona, jakby na sile... Zmieniono tez kolorystyke, z basnowej na bardziej realna.Slaba komponuje sie to wedlug mnie z seria Fable. Natomiast najgorsza jest mechanika gry. Postaci dziwnie sie zachowuj... tzn przy ajkichs rozmowach nagle zacinaja sie im animacje albo glowy obracaja sie we wszystkich kierunkach z szybkoscia poklatkowa.Generalnie animacje sa bardzo slabe i sztywne. Mozna bylo to poprawic. Dzwiek rowniez zostal taki jak i byl. Akurat to dobrze, choc mozna bylo postawic na nieco lepsza jakosc badz dodanie jakichs efektow.Brak tez pelnego tlumaczenia napisow. Kwestie poboczne wypowiadane sa wylacznie na glos. Takze i kamera potrafi zatrzymywac sie w strasznie glupich miejscach.Ogolnie jest to ta sama gra, ktora pod wplywem ulepszenia silnika graficznego nabrala dodatkowych wad, ktore widac na akzdym kroku i czlowiek zdaje sobie sprawe ze cos tu nie gra. Jak dla mnie mozna bylo zostawic te legende w spokoju...No ale to micro$oft... Dla wszystkich posiadaczy PC - lepiej wyjdziecie jak kupicie za grosze zwykle fable+lost chapters. Gra nie bedzie sprawiala problemow i bedzie po polsku.A w dzisiejszych czasach kazdy PC odpali ja w wiekszej ilosci fps anizeli anniversary na 360...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Konsola RGH - więc nie ma mowy o graniu z płyty itp itd.

Potwierdzam gra chodzi okropnie. Jak nie dadzą do tego jakieś TU usprawniające to wszystko, to w ciemnych barwach to widzę. Jakoś na filmikach itp itd tak okropnie nie chodziło.. Złapałem już jedną wiechę na wejściu do lokacji. Więc jak na razie gra do mnie nie przemawia. A wielka szkoda, bo dzięki niej tak bardzo się cieszyłem na Luty.

Animacje postaci są świetne :D w szczególności jak się zatną ;)

Jak do tej pory ocena: 1/10 - w takie coś nie da się grać.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
potwierdzam, gra jest niegrywalna.
10-20 klatek to maksimum, chrupie na każdym kroku.
moja ocena to 0/10
nie da się grać.
jestem bardzie niż zły :(
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem dlaczego tak piszecie. Gram i jestem zadowolony. Kopię kury, wykonałem pierwszy dobry uczynek-wkopałem nieuczciwego męża jego żonie. Grafika jest wyraźnie lepsza niż na pierwszym Xboxie i gra jest jak najbardziej grywalna.
Właśnie kupiłem prezent dla Theresy. Gra chodzi bez zarzutu. Przeszedłem ostatni test, otrzymałem promocję od Guildmastera i zaczęła się przygoda na max-a. Nic się na razie nie zacięło.
 

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
Przejdź chociaż może do areny i wtedy się wypowiedz. Po 5ciu minutach gry ja też miałem pozytywne odczucia. A im dalej, tym bardziej moja frustracja rosła. Grę przeszedłem. Łącznie wysypała się 7 razy do tego stopnia, że potrzeba było odłączyć zasilanie.
 

Fearevil

Banned
Użytkownik
Niestety to wszystko co napisali poprzednicy jest prawda...
Gra jest kaszana... Ja takze czekalem na nia z utesknieniem, a tu okazuje sie wielkim gniotem:(
Zostaje granie na emu XBOXa lub granie bezposrednio na nim jesli ktos ma:)
Jestem tylko ciekaw czy cos z tym zrobia.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
grałem i jako Fable jest super no bo przecież to ta sama historia jak i przgoda + lepsza grafika ale chrupie niesamowicie.
Chciałbym jednak uspokoic b gra nie miała jeszcze premiery i być moze MS juz ma jakas łatke i bedzie cacy bo sa same plusy procz tego jednego minusa jakim jest to ze gra chodzi dosc srednio
 

Fearevil

Banned
Użytkownik
Gra jako gra jest super, ale właśnie chodzi o te wszedobylskie sciny.
Obys mial racje z ta latka, bo ja wracalem do tego tytulu na PC bodajze ze 4 razy, a potem troche na classicu xie pykalem wiec strasznie mi zalezy na ogarnieciu odnowionej wersji na x360.
Jeszcze jakby sie dalo wrzucic spolszczenie ze starej wersji to juz w ogole bylby miodas:)
 

mario546

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gra okropnie laguje,przez te spadki płynności gra jest niegrywalna,na szczęście wyszedł już pierwszy Title Update Fable Anniversary Title Updates ciekawe czy po wgraniu są nadal w grze lagi.Dzisiaj pobiore TU i zobacze czy występują w niej problemy z płynnością animacji.Po wgraniu TU dużo pomogło,nie ma już w grze tak dużych spadków animacji,gra działa o wiele lepiej i nie ma grze już problemu z wczytywaniem tekstur.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
potwierdzam teraz można re oceniac całkowicie inaczej procz paru bugow gra sie wysmienicie nie ma spadkow animacji i nie widac az tak wczytywania sie tekstur
 

Pupilek_administracji

Użytkownik
Użytkownik
Gra okropnie laguje,przez te spadki płynności gra jest niegrywalna,na szczęście wyszedł już pierwszy Title Update Fable Anniversary Title Updates ciekawe czy po wgraniu są nadal w grze lagi.Dzisiaj pobiore TU i zobacze czy występują w niej problemy z płynnością animacji.Po wgraniu TU dużo pomogło,nie ma już w grze tak dużych spadków animacji,gra działa o wiele lepiej i nie ma grze już problemu z wczytywaniem tekstur.
TU wgrane i nie widze róznicy w grze... jak się grało tak się gra... a nie załapała ani razu zawiechy...
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
TU wgrane i nie widze róznicy w grze... jak się grało tak się gra... a nie załapała ani razu zawiechy...
nieprawda w poźniejszej fazie gry animacje chrupały jak i tekstury bardzo długo sie doczytywały tu to naprawił
 

Fearevil

Banned
Użytkownik
Wgralem TU i tez stwierdzam, ze jest lepiej. Zdarzaja sie lekkie sciecia np. jak sie biegnie przez "stołówkę" w gildii bohaterow, ale to samo bylo w starej wersji wiec ja jestem przyzwyczajony do tego. Fakt, faktem wreszcie mozna spokojnie pograc:)
 

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
Gra zyskała jakies ~3 fps. Dalej jest to dalekie od plynnosci ale gra dziala zdecydowanie lepiej. Z pewnoscia menu`sy chodza istotnie szybciej.No i co najwazniejsze gra juz sie nie sypie po jakims czasie spedzonym z gra badz przy wczytywaniu tekstur. Teraz mozna sie nie bac,ze zaraz bedzie reset i koniec z sejwem ale normalnie grac.
 

koniak90

Świeżak
Świeżak
Grał ktoś w to na xone? I jak jest z autozapisem? Grałem w jedynkę na pc, ale nie spodobała się mi ze względu na brak autozapisu. Nawet kiedy ręcznie wykonałem zapis to po wczytaniu zaczynałem wcześniej.
 

Do góry Bottom