witam, chce zakupic fable ii game of the year edition, zastanawiam sie tylko czy bedzie jezyk polski, bo gra nie jest z polskiej dystrybucji, tzn. Mam na mysli czy jest multijezykowa jak np. gears of war, ze nie zaleznie od edycji ma taki sam zestaw jezykow?