Fable III

zaba21s3

Banned
Witam Poszukuję osoby która ma dwa pady i grę Fable III ponieważ przechodzę tą grę już 10 raz i nie mogę uratować ludzi słyszałem że można jakoś przenosić kasę i dzięki temu ich się uratuje ale z powodu braku 2 pada nie mam takiej możliwości czy ktoś mógł by mi pomóc oczywiście dam ''Przydatne" i podeśle swojego save. z Góry DZIĘKUJE
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
musisz wejść do swojego prywatnego skarbca, nie tego który masz w zamku tylko podchodzisz do księgi i jak naciśniesz na nią to będzie tam opcja "Przelej pieniądze do skarbca królewskiego".
Zeby uratować wszystkich nmusisz przelać 6,5mln. ale radzę przelać więcej bo jak obierasz drogę dobra to będziesz mieć pustki w skarbcu. I to tyle, nie trzeba dwóch padów
 

zaba21s3

Banned
Ale jak szybko kasę zarobię ?
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wykupując kolejno budynki na mapie świata, a potem zarabiać na ich wynajęciu.
 

zaba21s3

Banned
a nie ma jakiegoś łatwiejszego sposobu na kasę lub jakiegoś hacka ?
 

naughtydog

Użytkownik
Użytkownik
Jest... znajdz kogos kto da Tobie kase.
 

BadBoyPL

Użytkownik
Użytkownik
Idzie też klonować kasę. Mi się z 4tys rozmnożyło do 20mln. :) Ale do tego potrzeba 2 padów oraz nie zainstalowaną aktualizacje gry, która tą "zabawe" psuje. W sumie mi kilka mln zostało po zakończeniu gry. Mój tag to BadBoyPL89.
 

zaba21s3

Banned
BadBoyPL jak podesłał bym Ci save to przekazał byś mi tą kaskę ponieważ nie posiadam Golda ?
 

Do góry Bottom