Fajny Bajer

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Fajne, ale ja bym osobiscie nie mogl tak grac, chyba ze daloby sie zmniejszyc sile odchlen.
 

PoPierwszeZwiększMase

Użytkownik
Użytkownik
Haha dobre ja też chciałbym mieć.Jestem ciekawy jak wyglądały by FPS'sy
 

Beri

Banned
szczerze to bym wolał to Bo to co kolega podał to bym po pewnym czasie latania jak w gwiezdnych wojnach to bym pawia puścił
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hahah, ciekawe jak w coswalnie, to czy go wywala z tego fotela. :p
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Haha dobre ja też chciałbym mieć.Jestem ciekawy jak wyglądały by FPS'sy
Tam jest chyba kierownica na stale zamocowana wiec watpie zeby sie dalo w cos innego grac niz wyscigowki.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Hah, ale jak by sie zepsuło i by spadł albo źle umocował to dostać łokciem w oko podczas gry w kinecta to by było kompletne zero

Również chciałbym zobaczyć jak zachowało by się urządzenie podczas zderzenia :cool:
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja też chcę to miec ********* sprzęcior : D
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
Widziałem takie w M1 :D
Niestety nie grałem, koszt 10 zł i dość spora kolejna :D
Odpalony był Rfactor. Fajnie to wyglądało. Szkoda, że nie zagrałem ;D
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tam chyba dla tego te użądzenie tak mocno się giba bo gość na motorze jedzie i co chwile unosi przednie koło;)
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Ten z pierwszego filmiku został zbudowany własnoręcznie. Więc ten, kto chce to mieć wypad do roboty!
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Co jak co ale nie dalbym rady na takim foteliku :0 Na pewno nie po imprezie :)
 

Nikolai

Banned
Świetna aktualność, nazwa tematu wszystko wyjaśnia. Takie coś do 'Off-topu' powinno iść, a nie tutaj. Tym bardziej, że nie ma tego produktu w sprzedaży masowej, tylko jakiś chłop zbudował sobie coś takiego.
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Nie zbyt fajny. Nie chciałbym mieć takiego za bardzo się giba. Wolałbym kierownica + stojak.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fajny bajer, ale za mocne odchylenia, bez jaj, samochód przy hamowaniu (nawet z 300km/h) nie 'kłania' się pod kątem 45''.
Nie mniej, chciałbym na takim czymś pograć :)
 

Zienciu PL

Użytkownik
Użytkownik
W pierwszym filmiku brakuje troche synchronizacji, kierownica inny kierunek fotel inny
Mało realne :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Świetna aktualność, nazwa tematu wszystko wyjaśnia. Takie coś do 'Off-topu' powinno iść, a nie tutaj. Tym bardziej, że nie ma tego produktu w sprzedaży masowej, tylko jakiś chłop zbudował sobie coś takiego.
Do offtopu to powinien iść Twój temat na temat "Xbox'a 720 i PS4" bo nie są to aktualności i potwierdzone informacje...


Co do tematu to fotel z postu autora tematu jest świetny :D Fajnie by się w HAWX czy inne "samolotówki" śmigało
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
W pierwszym filmiku brakuje troche synchronizacji, kierownica inny kierunek fotel inny
Mało realne :)
Wiesz jak działa grawitacja i przeciążenia, prawda ?
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
rzuca nim jakby leciał w F22 a nie jechał autem , poza tym co to za aktualność jest ?? gdzie opis nie ten dział prosto mówiąc .
 

Micki

Użytkownik
Użytkownik
Rzeczywiście w hawxa grało by się super. A co do tej wyścigówki to ciekawe czy przy zderzeniu nie odpadł by ten telewizor :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom