Fakelive Rgh pytanie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Damianklb

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Jestem tu nowy. mam od kilku dni Xbox 250 slim z rgh. Moje pytanie brzmi. Wgrałem sobie Tekken tag 2 i Mam czarny ekran jak wcisne start. Na forum pisano żeby gra działała trzeba zmienić w pliku launch.ini fakelive true na false. i Pytanie brzmi co to jest za zmiana i czy mi ta zmiana nie połączy z xbox live. bo chce korzystać z neta i pobierać okładki. Czy to zmieniajac bede mógł pobierać okładki czy nie bede mógł wogóle łączyć się z internetem. Aha jakie tam zatwierdzenia odpowiadają za blokadę przed xbl
Pozdrawiam i dziękuję
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
Fakelive musi być na true w przeciwnym razie będzie próbowało się połączyć do live, gdy tak się stanie dostaniesz bana. Na fakelive można pobierać okładki, wchodzisz w daną grę w fsd i tam w opcjach masz :p
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Fakelive nie służy do łączenia czy nie łączenia z xbl. Konsole z banem nie włącza niektórych gier, dlatego od0alamy funkcje fakelive w celu oszukania

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nie! Od blokowania live jest liveblock, fakelive udaje że jest połączenie z XBL. Można ta opcje śmiało zmieniać.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

Damianklb

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziekuje. Bo ten temat był drażony kilka razy a nie było jasnej odpowiedzi. Czyli smiało mogę zmienić bez obawy o bana łaczac sie z netem??
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
ja widze ze nie kumasz chyba
połączenie rgh z xbox live równa sie ban
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
możesz podłączyć xboxa z rgh tylko do neta w celu pobierania okładek i opisów do gry, ewentualnie title updateów. Ewentualnie gra online po linku.
 

Damianklb

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziekuje. Temat do Zamkniecia
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Nie! Od blokowania live jest liveblock, fakelive udaje że jest połączenie z XBL. Można ta opcje śmiało zmieniać.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Tak jak napisał Dexter. Możesz tą opcję zmieniać na true lub false. Poza tym ta opcja pozwala odpalać gry Indie jak jest włączona.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
zamykam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom