falcon jak jest z rodami ?

koszyk19

Świeżak
Świeżak
Witam jak ma się sprawa falcona do przegrzewania sie podobno to mało prawdopodobne ?
 

tkn

Użytkownik
Użytkownik
Mało nie mało jeżeli zachowasz pewne kroki ostrożności takie jak dobre miejsce na X'a + nie granie dniami i nocami to myślę, że będzie ok.

Sam mam falcona już prawie rok czasu i jak na razie żadnych problemów z nim nie miałem :)
 

macieo111

Użytkownik
Użytkownik
Z falconem to jest tak,że może(ale nie musi) sie przegrzać! :)
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Z falconem to jest tak,że może(ale nie musi) sie przegrzać! :)
Tak jak z każdym xboxem... ^^
 

xbox360wojtek

Banned
Użytkownik
Też mam falcona już rok i żadnych problemów i najlepiej postawić go poziomo na nużkacj ze 5 cm wtedy dół się nie grzeje w porównaniu jak leży normalnie na podłożu ;D
 

nowiknowik

Użytkownik
Użytkownik
nie ma to jak podkręcony wiatrak po walce z E74:D
pozdro
 

koszyk19

Świeżak
Świeżak
bo nie wiem czy pakować się w falcona czy dołożyć do nowego jaspera
 

MatGar

Banned
Podobno jasper'y się mniej grzeją, ale głośniej chodzą :p Jak masz zamiar grać po 10h dziennie to dołóż do jaspera, a jak rozsądnie grać tak do 5h to spokojnie wystarczy Ci falcoln, chociaz sam w ogóle pomiedzy nimi różnicy
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Czytałem że E74 często w falconach się pojawia więc ja bym radził jespera.
 

nowiknowik

Użytkownik
Użytkownik
potwierdzam - E74 miałem przy jasperku,koleżka także,więc coś w tym jest :confused:
 

Xbox360 Elite

Użytkownik
Użytkownik
ja tak samo potwierdzam
 

SedativRobix

Użytkownik
Użytkownik
ja mam swojego ju 1,5 rok i jest git. miałem 3 rrod 2 x ale niewiem dlaczego wyłączył się i jak odrazu włączyłem to chodził normalnie. a raz źle zasilacz podpiełem (nie do kończ). Mój błąd. ;p flacon nie jest zły. ale i tak zmieniam z powodu :ban
 

nortix

Użytkownik
Użytkownik
je tez mam falcona, dzialal bez zarzutu przez 1,5 roku prawie, zadnej zwiechy kompletnie nic, az nagle wy*****o rroda bez konkretnej przyczyny, iX stal w dobrze przewiewnym miejscu, zreszta podczes gdy wyskoczyl mi rrod nie byl wyjatkowo nagrzany.., zreszta nigdy sie zbytnio nie nagrzewal....

wnioski wyciagnij sam....
p.
 

burzaa

Użytkownik
Użytkownik
To jak to w końcu jest z ustawieniem konsoli w pionie i poziomie? Kiedyś czytałem, że lepiej w poziomu a tutaj że w pionie :p
 

Reji

Użytkownik
Użytkownik
Mi się wydaje że w pionie. Ja mam w pionie z podstawka chłodzącą falcon 1,5 roku bez żadnych problemów z czasami się przytnie ale naprawdę żaaadko morze dlatego że stosunkowo mało gram 2,5 do 5 h a teraz po 6 godzin (Dragon age :))
 

Do góry Bottom