Falcon RGH2 CB5772 Freezing

Pankowsky:D

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Mam problem z falconem cb5772, dashboard 16203, CR ver. D wsad do falcona, 10Ohm na cpu_rst nad tunelem, ustawione cms jak powinno być, kable ułożone przepisowo, temperatury 40-50 C. FSD najnowszy, dashlaunch najnowszy, dysk60gb
Problem polega na tym, że grając w gta 4 lub 5, konsola zawiesza się po kilku minutach lub wyskakuje fatal error. Dwa razy zawiesiła się w FSD. Gta4 z czasów gdy miałem LT zgrane z płyty, ukończyłem na nim całą fabułę. Gta5 wrzuciłem po zrobieniu RGH, próbowałem w godzie i xexie obie płyty i na tej konfiguracji ( pierwsza płyta xex w content i druga płyta god w content). Jakieś pomysły ? Reset cleaner od xecutera?
Pozdrawiam
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Edycja smc

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

adamrz

Użytkownik
Użytkownik
 

Semimav

Użytkownik
Użytkownik
Ale kolega wyraznie napisal ze grzebal juz w SMC...
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Ale kolega wyraznie napisal ze grzebal juz w SMC...
Podkreśl na czerwono gdzie bo ja nie widze....

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

Pankowsky:D

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Mam problem z falconem cb5772, dashboard 16203, CR ver. D wsad do falcona, 10Ohm na cpu_rst nad tunelem, ustawione cms jak powinno być, kable ułożone przepisowo, temperatury 40-50 C. FSD najnowszy, dashlaunch najnowszy, dysk60gb
Problem polega na tym, że grając w gta 4 lub 5, konsola zawiesza się po kilku minutach lub wyskakuje fatal error. Dwa razy zawiesiła się w FSD. Gta4 z czasów gdy miałem LT zgrane z płyty, ukończyłem na nim całą fabułę. Gta5 wrzuciłem po zrobieniu RGH, próbowałem w godzie i xexie obie płyty i na tej konfiguracji ( pierwsza płyta xex w content i druga płyta god w content). Jakieś pomysły ? Reset cleaner od xecutera?
Pozdrawiam
Proszę, ustawione CMS według tego tutka co ktoś podał na dole, widziałem że są tam różne wartości, przetestować każdą konfigurację, czy odpuścić sobie ?

Niech mnie ktoś oswieci, jak to jest z slimami, wszystkie sie da bez problemu przerobić pod rgh czy sa tak kaprysne jak falcony ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Ja nie wiem co to cms.....i co to znaczy tak jak powinno byc ...testowac trzeba inne configi

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

Pankowsky:D

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przestawiłem znaki, SMC, mój błąd. Czyli kombinować z różnymi wartościami w SMC, tak ?
 

Semimav

Użytkownik
Użytkownik
Opeael:
ustawione cms jak powinno być
Zapewne (zreszta juz kolega sie poprawil) chodzilo mu o SMC.

Pankowsky kombinuj...musi dzialac:)
 

adamkrol93

Świeżak
Świeżak
Te zmiany SMC robimy na już zrobionym RGH tak?
Tzn jak wczoraj wgralem RGH2 (ktos mi wgral) a falcona to moge te zmiany SMC porobic sam ? Jakie jest ryzyko ze cos sie popsuje.
BTW. Guiter Hero 3 wcale sie nie zawiesza natomiast GTA V nie chce sie awet menu wlaczyc ;)
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Te zmiany SMC robimy na już zrobionym RGH tak?
Tzn jak wczoraj wgralem RGH2 (ktos mi wgral) a falcona to moge te zmiany SMC porobic sam ? Jakie jest ryzyko ze cos sie popsuje.
BTW. Guiter Hero 3 wcale sie nie zawiesza natomiast GTA V nie chce sie awet menu wlaczyc :wink:
Uwalisz nie włączy się konsola i bez programatora nic nie zrobisz.

 

adamkrol93

Świeżak
Świeżak
To juz cała Twoja odpowiedź? Ja tam nie pytałem sie co się stanie jak uwalę konsole, bo wiem ze bez programoora nic nie zrobię. Pytalem sie JAKIE JEST RYZYKO. To troszeczke inna sprawa. Powiedz mi jak zostałeś moderatorem odpowiedając tak na posty?
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Ryzyko jest spore jak nie masz o tym pojęcia jakakolwiek zmiana w smc może spowodować że konsola nie włączy się ( w tym xell ) i co zrobisz?? nic bo nie masz programatora ale widać że chcesz to zrobić to rób zmień sobie wrzuć i zobacz czy polepszyło się.
 

adamkrol93

Świeżak
Świeżak
Tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałem, czy to robie juz na gotowym RGH i nie musze posiadać programatora, żeby zmodyfikować SMC.
Tak czy siak będę musiał jechać chyba, żeby tego RGH usunąć bo troszke bez sensu, żeby tak konsola działała.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Źle zrozumiałeś. konfig smc robisz w jrunner/autogg taki obraz ( robisz sobie nand z zmodowanymi wartościami )później wgrywasz przez np pena z xella albo programatorem do wyboru.
 

adamkrol93

Świeżak
Świeżak
No korzystajac z tego poradnika:
Fix Falcon Freeze - Home
przetestowalem juz 2 rózne konfiguracje, i caly czas mam problem, ze gry takie jak NFS: Rivals GTA V lauja si ei po minucie zwiecha, natomiast Guitar hero 3 moge grac i grac i nic sie nie dzieje.
Moze ktos podsunac jakies dzialajace konfigracje? Bo w internecie jest ich sporo a ja nawet nie wiem jakie sa dopuszczalne wartości.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Czyli Tobie na 2 grach się tnie? a nie że na wszystkim konsola freezuje ?


Moze to wina dysku?
test na innym co by go wykluczyć
 

adamkrol93

Świeżak
Świeżak
No tak, dodatkowo gry z plytki sie uruchamiaja bez problemu.
I dlatego jestem troszke zmieszany bo wszyscy mowia ze po 15-30 minut freezuje mi natomiast freezuje przed uruchomieniem pokazaniem menu. Gry wgrywam po FTP. Probowalem juz programami 360mp, Iso2God, Xbox Image Browser, zawsze ten sam efekt.
Moze to wina dysku?

EDIT 1

Jakis pomysl co moze byc nie tak?

EDIT 2

kopiujac na pendrive rowniez sie zacina. Nie wiem o co chodzi.


Info orso6// Nie pisz posta pod postem używaj opcji edytuj.

 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Rgh do poprawki od smc po samo ułożenie resetu.
 

adamkrol93

Świeżak
Świeżak
A możesz powiedzieć jak mam to osobie która mi robiła tą przeróbkę powiedzieć, że nie działa i, żeby zmieniła? Bo generalnie nie wiem co mam powiedzieć, że ułożenie do resetu jest nie tak? No chyba, że w okolicach Łodzi jest jakiś gościu który potrafi to naprawić (najlepiej w niskiej cenie bo już raz za to płaciłem)
 

Do góry Bottom