• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Fallout 3-czeka nas 200 zakonczen!!!

Status
Zamknięty.

karol191

Użytkownik
Użytkownik
#1
Fallout 3 jest już w zasadzie gotowy. W tej chwili trwa jedynie szlifowanie szczegółów i testowanie. Tak więc podany wcześniej termin premiery, czyli jesień bieżącego roku, powinien jak najbardziej zostać utrzymany.
Przebrnięcie przez samą tylko główną fabułę gry powinno zająć około dwudziestu godzin. Wykonanie wszystkich questów i dokładna eksploracja całego dostępnego terenu przeciętnemu graczowi powinno zabrać jakieś sto godzin.
Planowane wcześniej dziewięć do dwunastu zakończeń gry znacznie się rozrosło i w chwili obecnej szacuje się, że będzie ich ponad dwieście. Ekipie po prostu podobały się coraz to nowe scenki i ktoś w końcu rzucił pomysł, aby włączyć je do zakończenia. Tym sposobem ich ilość rosła w postępie geometrycznym. Z jak dużym przy tej okazji chwytem marketingowym mamy do czynienia jeszcze nie wiadomo, ale chyba lepiej byłoby, gdybyśmy zamiast dwustu zakończeń otrzymali produkt na miarę naszych oczekiwań. Sama gra jest dwukrotnie większa niż na początku zakładano.
A propos oczekiwań. Todd Howard przyznał, że do firmy zaczęły przychodzić listy z pogróżkami od fanów serii. Jak powiedział, dobrze by było, gdyby przestali oni traktować gry tak poważnie i przyjrzeli się bardziej swojemu życiu osobistemu. Powinni również przyjąć do wiadomości, że ktoś inny potrafi robić gry lepiej od nich.

Zrodlo gry-online.pl
 


kuva

Banned
Użytkownik
#5
Odp: Fallout 3-czeka nas 200 zakonczen!!!

ni chu chu najwyżej będzie kilka jakby co bo przecież gra musiałaby być niesamowicie długa żeby pomieścić tyle wątków żeby starczyło na tyle zakończeń a po drugie raczej by się nie zmieściła na dl tylko musiałaby być na blue-ray :p
 
P

przeo_91

Guest
#6
Odp: Fallout 3-czeka nas 200 zakonczen!!!

Zmieściło by się na DL tylko by musieli skompresować, nawet ostatnio M$ powiedział że przygotowuje właśnie program do kompresji gier więc może będziemy mieli gry na 1 płytce, a jak nie to na 2-3 płytach gra będzie :p
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
#7
Odp: Fallout 3-czeka nas 200 zakonczen!!!

Już się poprawili nie ma być 200 zakończeń, tylko 200 wariacji zakończenia.
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
.

"Te 200 zakończeń to tylko ilość wszystkich możliwych kombinacji (np. 8 cząstkowych zakończeń z dwoma możliwościami daje: 2*2*2*2*2*2*2*2=256). Dla porównania Fallout 1 ma 19 (z różną ilością możliwości) zakończeń cząstkowych co dawało mu 360 wszystkich kombinacji zakończeń, a Fallout 2 ma 47 zakończeń cząstkowych co daje 110592 wszystkich możliwych zakończeń."-cytuje to za jednym forum,sami ocencie wiarygodnosc i logike tej wypowiedzi.
 


misiek8

Użytkownik
Użytkownik
#9
Odp: Fallout 3-czeka nas 200 zakonczen!!!

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Macie tutaj dosc obszerna zapowiedz gry na podstawie obcowania z wersja alfa.
Szczerze powiedziawszy srednio to wiedze,za malo rpg w tym na pierwszy rzut oka,choc piesek bedzie pewnie fajny.
 
Status
Zamknięty.


Do góry