Fallout 3 ( Opinie )

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
Witam Forumowiczów 8)

Prosze O Opinie z Fallouta 3

Ja Dopiero Napisze Pozniej Bo Mi Sie Sciaga i za 3 h Juz Powinienem Załączyć :)


PZDR
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

Jak dla mnie bardzo ladna oprawa graficzna juz mi sie poczatek podoba, ksztaltowanie swojej osobowosci. Ale poczekam na wersje PL bo jak RPG masa tekstu i jakos po angielsku ciezko mi sie gra.
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

brattanek napisał:
Jak dla mnie bardzo ladna oprawa graficzna juz mi sie poczatek podoba, ksztaltowanie swojej osobowosci. Ale poczekam na wersje PL bo jak RPG masa tekstu i jakos po angielsku ciezko mi sie gra.
zgadzam sie z toba :) tez sobie poczekam na PL wersje ;))

pozdro
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

a wie ktoś może jak robroić tą bombe w megatronie albo czy jest już jakiś poradnik nawet po ang?
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

gra super sam początek w bunkrze bardzo fajny niezła rozkmina i klimat....widok jak wyjdziemy z bunkra zapiera dech w piersi

ale chyba naprawdę będzie trzeba poczekać an PL bo jest w tej grze tyle gadania że czasami można się pogubić...a co do tego że to nie jest finalna wersja to chyba racja bo jak byłem w pierwszym mieście to z bombą to dialogi się popieprzyły co innego wyświetlało a co innego mówił zresztą teksty wyświetlane moje odpowiedzi nie pasowały do rozmowy :-((

kamera za pleców jest trochę dziwna tak patrzymy tak jak by kamera była przesunięta do tyłu i w lewo trochę dziwnie i tak korzystam tylko z pierwszej perspektywy :)

a tak to genialna gierka na długie wieczory.....bardzo długie....
 

Capibarez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

Generalnie ta gra mało wspólnego z Falloutem :(

No ale jak gra się z podejściem, że jest to całkiem inna gra, to gra się nawet przyjemnie.
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

Właśnie ja mam to szczęście?(nieszczęście),że nie grałem w żadna część Fallouta!.Chodź mam komputer 1997.Ale właśnie te widok mnie przyciągnoł do tej gry, rozwalone miasta. super fabuła.Fajny był moment jak jakiś gościu przed miastem rano chciał wody wróciłem wieczorem i już nie żyl!
 
T

Termos

Guest
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

pikolo83 napisał:
gra super sam początek w bunkrze bardzo fajny niezła rozkmina i klimat....widok jak wyjdziemy z bunkra zapiera dech w piersi

ale chyba naprawdę będzie trzeba poczekać an PL bo jest w tej grze tyle gadania że czasami można się pogubić...a co do tego że to nie jest finalna wersja to chyba racja bo jak byłem w pierwszym mieście to z bombą to dialogi się popieprzyły co innego wyświetlało a co innego mówił zresztą teksty wyświetlane moje odpowiedzi nie pasowały do rozmowy :-((

kamera za pleców jest trochę dziwna tak patrzymy tak jak by kamera była przesunięta do tyłu i w lewo trochę dziwnie i tak korzystam tylko z pierwszej perspektywy :)

a tak to genialna gierka na długie wieczory.....bardzo długie....
Możesz ustawić przecież sobie kamerę jak chcesz. Przytrzymujesz LB i prawym analogiem regulujesz odległość.
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

moze to troche nie w temacie . ale omg glupota ludzka nie zna granic ...


http://www.mygamercard.net/leaderboard.php?gt=&g=593&z=&c=&x=64&y=3
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

Lubią grać i tyle :) no to czekam na wersje pl, tylko kiedy czas znaleźć na granie :d a jeszcze szykuje sie far cry 2 i gearsy.
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

Spójż na mój profil też mam ja się bana nie boje dostane to dostane.Nie mam zamiaru popadać w paranoje
 

password

Banned
Użytkownik
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

mam pytanko, czy jak gracie już jakiś czas w F3 to na wasze oko są jakieś bugi wielkie mniejsze, chce się dowiedzieć czy warto ściągać te wersje nie szkodzi ze ANG bo znam go znakomicie. ale chodzi o bugi czy wersja "official premier date" będzie lepsza ...
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

Ja gram już 11godz zero bugów większych nie zauważyłem
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

Sory ze tu ale ten ZAJEBISTY dział POMOC to mi kolo dupy lata bo i tak ***** nikt nie pomaga . (sory za wulgaryzm musialem sie wyzyc .)

zatrzymałem sie w pewnym miejscu......

musze ponoć zabić wszystkich z okolicy i potem przyjsc do tej dziewczynki... gdy to zrobilem ona znowu mowi ze mam wszystkich zabic...

WIE KTOS MOZE O CO CHODZI ? :mad:

z gory THX
 

Capibarez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

Nafta-Katowice napisał:
Sory ze tu ale ten ZAJEBISTY dział POMOC to mi kolo dupy lata bo i tak ***** nikt nie pomaga . (sory za wulgaryzm musialem sie wyzyc .)

zatrzymałem sie w pewnym miejscu......

musze ponoć zabić wszystkich z okolicy i potem przyjsc do tej dziewczynki... gdy to zrobilem ona znowu mowi ze mam wszystkich zabic...

WIE KTOS MOZE O CO CHODZI ? :mad:

z gory THX

Musi byc jakiś bug... Lepiej to przejśc bez zabijania:p. Idź do opuszczonego domu i tam zaraz przy wejściu masz przedmioty, które po aktywowaniu wydają dźwięk, musisz w odpowiedniej kolejności zagrac i wtedy się uruchamia terminal, dzięki któremu nie musisz nikogo zabijac:)
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

pierwsze daje

radio.kufel.gnoma. a potem wyskakuje takie (tydy .) to chyba oznacza ze zle :p

wiec moze wiesz w jakiej kolejnosci ?
 

Capibarez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

później znowu kufel, i dalej musisz próbowac bo już nie pamietam:p
 

mako100

Świeżak
Świeżak
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

Pomóżcie, proszę! Ojciec już wyszedl na zewnątrz a ja próbuję się wydostać i strzelają do mnie. Znalazłem klucz (wrench) ale nie wiem jak jego używać (bo rozumiem, że da się nim atakować przeciwników). Próbowałem wszystkich przycisków, ale nic....
 
R

rowerser

Guest
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

Można prosić o więcej opinii ? Jak rozwój postaci itd ?
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fallout 3 ( Opinie )

Nafta-Katowice napisał:
pierwsze daje

radio.kufel.gnoma. a potem wyskakuje takie (tydy .) to chyba oznacza ze zle :p

wiec moze wiesz w jakiej kolejnosci ?
Radio,kufel,Gnom,kufel,"metalowe cos",gnom i chyba ostatnia jest butelka.

Rozwoj postaci-kwestai gustu.
Ja mam taka koncepcje na postac.

Gram w F3 taj jak w poprzednie czesci.
Small Guns. ,Speech i Lock Picking mam jako glowne skille.
Big Guns latwo mozna Perkiem podniesc o 45 pkt.wiec mozna sobie na poczatku odpuścić.
Energy Weapons-trafiaja sie w pozniejszym etapie gry,wiec powinnismy zdarzyc podniesc poziom jesli nie zrobilismy tego na samym poczatku.
Science przydaje sie tez czesto,prawie na rowni z Lock Picking-.
Z Perkow nalezy wziac na samym poczatku ten odpowidzialny za zwiekszona liczbe zdobywanego doswiadczenia.
Skill "Naprawa" mozna podsniesc perkiem(+5 do naprawy i broni<small g.>).Naprawa na 30 poziomie bedzie nam potrzebna SPOJLER przy misji z bomba w Megatown. SPOJLER
Po 18 h. gry mam 14 poziom postaci.Gram na medium.
 

Do góry Bottom