Fallout 4: Gdzie jest Piper?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

norman92

Świeżak
Świeżak
Witam,
mam taki mały problem:
wątek głowny fabuły mam już praktycznie ukończony, zostały mi jakieś zadania poboczne. Większość przeszedłem z Nickiem lub ochłapem i innymi. Teraz chciałbym odnaleźć Piper i z nią wykonać kilka zadań. Poznałem ją na początku fabuły ale nie podróżowałem z nią.
I tu pojawia się problem. Nigdzie nie mogę teraz jej znaleźć. Wiem, że powinna być w Diamond City, ale szukam jej już kilka dni i nic. Przeszukałem internety i też nic, znalazłem tylko kody na PC do przywołania towarzysza, które na xboxie się nie sprawdzą.
Czy ktoś wie gdzie Ją znaleźć? Ktoś może miał już podobny problem?
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie ma jej u siebie w domu? Szukałeś u Nicka w agencji? Może przez przypadek odesłałeś ją gdzieś indziej?
 

norman92

Świeżak
Świeżak
Johny dzięki za odpowiedź :)
No właśnie szukałem wszędzie, najczęściej zaglądam do "Publick Occurrences" ale tam jest tylko jej siostra.
Nie odsyłałem jej nigdzie, bo na początku gdy ją poznałem nie zgodziłem się żeby ze mną podróżowała.
Stawiam piwo za pomoc w znalezieniu Piper ;)
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czyli jeszcze się nie odnalazła?
 

norman92

Świeżak
Świeżak
Czyli jeszcze się nie odnalazła?
Niestety nie
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
zaglądam do "Publick Occurrences" ale tam jest tylko jej siostra
A wchodziłeś do środka ich mieszkania?
Rozumiem, że u Nicka jej nie było?
Sprawdziłbym jeszcze u burmistrza w biurze.
 

norman92

Świeżak
Świeżak
A wchodziłeś do środka ich mieszkania?
Rozumiem, że u Nicka jej nie było?
Sprawdziłbym jeszcze u burmistrza w biurze.
U Nicka w biurze też jej nie ma :/ tam jest tylko ta pomocniczka Nicka. W biurze burmistrza też nic.
Do środka ich mieszkania? Jest takie w ogóle?
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Do środka ich mieszkania? Jest takie w ogóle?
Jak jej siostra stoi z gazetami to za jej plecami są drzwi. Jeśli poznałeś już Piper to nie powinno to być włamanie, powinieneś móc normalnie wejść do środka.
 

norman92

Świeżak
Świeżak
Jak jej siostra stoi z gazetami to za jej plecami są drzwi. Jeśli poznałeś już Piper to nie powinno to być włamanie, powinieneś móc normalnie wejść do środka.
No tak tak, poznałem piper, wchodzę tam bez problemu. Tylko siostra jest w środku za tym parawanem a Piper jak nie było tak nie ma. Sprawdzałem na górze, w łóżku i przy komputerze -nic. Odwiedzam tamto miejsce przynajmniej dwa razy dziennie
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To ciekawe. Wykonałeś misję w której udzielasz jej wywiadu?
 

norman92

Świeżak
Świeżak
To ciekawe. Wykonałeś misję w której udzielasz jej wywiadu?
Jasne, na samym początku

ZNALAZŁEM!!
Była u burmistrza. Niechcący i niewiedząc zacząłem jakąś misje w której ginie burmistrz DiamondCity. Tam czekała Piper :D
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom