Fallout New Vegas+ DLC. PCtowe spolszczenie

supermegazord

Użytkownik
Użytkownik
troszkę odgrzebie temat ale mam problem z polskimi znakami zamiast nich są krzaczki, nie znalazłem póki co rozwiązania problemu, dlatego poprosiłbym o info jak sobie z tym poradzić lub plik ze spolszczeniem, które działa lub link jakiś do gry w wersji PL pod RGH

//EDIT

Znalazłem na innym forum działa w 100% i jest polska (czcionka znaczy nie ma krzaków)

Autor jacpak

Kopiujemy wszystkie pliki z spolszczenia do naszego folderu z grą na dysk xbox/PS3 (tak jak w PC). Znajdujemy w sieci plik FalloutNV.esm z wersji PC i nadpisujemy nim nasz na dysku xbox/PS3. Edytujemy plik fallout.ini z xbox.

zamieniając:

[General]
bUseMyGamesDirectory=0
SStartingCell=
SCharGenQuest=00102037
SStartingCellY=
SStartingCellX=
SStartingWorld=

STestFile10=
STestFile9=
STestFile8=
STestFile7=
STestFile6=
STestFile5=
STestFile4=
STestFile3=
STestFile2=
STestFile1=FalloutNV.esm

na:

[General]
bUseMyGamesDirectory=0
SStartingCell=
SCharGenQuest=00102037
SStartingCellY=
SStartingCellX=
SStartingWorld=

STestFile10=
STestFile9=
STestFile8=
STestFile7=
STestFile6=
STestFile5=
STestFile4=
STestFile3=
STestFile2=FalloutNV_lang.esp
STestFile1=FalloutNV.esm

oraz:

bInvalidateOlderFiles=0

na:

bInvalidateOlderFiles=1

Uruchamiamy grę i cieszymy się wersją PL (Polska czcionka).

Działa tylko i wyłącznie na konsolach z JTAG.

Uruchamia się dłużej niż nie modowana wersja, ale warto poczekać.

Menu nie jest spolszczone

bi3niu89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
można w ten sam sposób dodać spolszczenia dodatków?? np. wkładając spolszczenie dodatku do głównego katalogu i dopisać STestFile3=DeadMoney_lang.esp a plik z dodatkiem do content bez żadnych zmian
Bo mam też wydzielone pliki z dodatku ale tam nie wiem w jaki sposób dołączyć polski język ma ktoś pomysł jak to wykonać??

Zwariowany Szaleniec

Świeżak
Świeżak
Witam odświeżam temat gdyż próbuje spolszczyć fallout'a z dodatkami (Ultimate Edititon). Podstawa działa po polsku ale z dodatkami mam problem. Próbowałem kilka sposobów ale albo gra się nie ładuje lub wyskakuje Fatal Crash. Jakieś sugestie?

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
zapewne problem tkwi w title update

Zwariowany Szaleniec

Świeżak
Świeżak
Być może, próbowałem spolszczyć podobną metodą jak fallout 3 ale nie pyka. Jeżeli wina leży po stronie title update to nie wiem jak ani czym go edytować, nigdzie nie znalazłem wiele na ten temat.

EDIT

Doszedłem do tego że fatal crasha powodowało kompletnie co innego (nie wiedzieć czemu moje lewe wejście usb nie lubi hdd). Więc problem wygląda następująco:
wkładając do folderu data same pliki ze spolszczeniem (czyli textures i lang.esp dodatków) powoduje że główne menu zatrzymuje się na ekranie głównym (wciśnij start). Dlatego wpadłem na pomysł zrobienia tego samego co z fallout 3 czyli wpakowania wraz z plikami esp plików esm. Gra w ten sposób się odpaliła i wszystko śmigało do czasu pojawienia się komunikatów o zawartości które występują w liczbie podwójnej (angielski a zaraz po nim polski). I niestety dalej nie wiem co robić żeby gra wczytywała TYLKO spolszczenie.

TRV13E

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, od dwóch dni walczę aby mieć spolszczenie do tej pięknej gry, udało mi się je zainstalować ale niestety nie ma polskich znaków, próbowałem z plikiem FalloutNV z PC ale gra wieszała mi się zaraz po starcie(jak pokazywało się zdjęcie ludzika z bronią), bardzo proszę o pomoc! Próbowałem już chyba wszystkiego :C

Zwariowany Szaleniec

Świeżak
Świeżak
Witam, od dwóch dni walczę aby mieć spolszczenie do tej pięknej gry, udało mi się je zainstalować ale niestety nie ma polskich znaków, próbowałem z plikiem FalloutNV z PC ale gra wieszała mi się zaraz po starcie(jak pokazywało się zdjęcie ludzika z bronią), bardzo proszę o pomoc! Próbowałem już chyba wszystkiego :C
Trzeba przerzucić folder texture ze spolszczenia do folderu data gry (musi byc w xex), dłużej sie laduje ale jest czcionka. Zostaje jeszcze znalezienie sposobu na DLC.

Egooo

Użytkownik
Użytkownik
Panowie sorry że odświeżam ale możecie podesłać pliki do spolszczenia ?>?

pavulon2684

Świeżak
Świeżak
Witam jak zmienić te pliki fallout.ini

Do góry Bottom