Far Cry 3. Wspaniała odsłona serii we Wstecznej Kompatybilności

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Bez zbędnego przeciągania: Far Cry 3 zostało włączone do programu Wstecznej Kompatybilności Oznacza to, że w ten tytuł z X360 można grać na Xbox One. Gra dołącza w ten sposób do Far Cry 3: Blood Dragon, które trafiło do Wstecznej Kompatybilności w zeszłym roku.


Jeśli posiadacie już Far Cry 3 w wersji na Xbox 360, to tytuł powinien pojawić się automatycznie w waszej bibliotece gier na Xbox One. Jeśli nie skusiliście się wcześniej na ten znakomity tytuł (moim zdaniem najlepszy w serii Far Cry) możecie go zakupić na Xbox Store za 69 zł.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że produkcja dołącza do innych mocnych gier z Xbox 360. We Wstecznej Kompatybilności pojawiły się w marcu również takie gry jak: Darksiders, Darksiders II oraz Assassin's Creed: Revelations.

 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Bardzo dobra nowina. Liczę na jakieś fajne promo na Wielkanoc :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
I jak ktoś testował jak działa FC3 w WK ? Na x360 gra chodzi jakby była w 20fps.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@krzys1190
eee ogólnie grałem we FC 3 na X360 RGH i jakoś nie odczuwałem by gra chodziła w 20fps..
 

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Super sprawa.
Jeszcze jak by dali Castlevania lords of shadow. Więcej mi nie potrzeba.
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I jak ktoś testował jak działa FC3 w WK ? Na x360 gra chodzi jakby była w 20fps.
Współlokator na studiach na Xbox360 z LT również grał w FC3 i nie widział żadnych problemów. Mało tego twierdził, że gra wyglądała tak samo jak na moim PC (wszystko max w 1080p :D)
 

mastahkillah77

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I jak ktoś testował jak działa FC3 w WK ? Na x360 gra chodzi jakby była w 20fps.
Dzisiaj zakupiona i dzisiaj testowana grafika nadal robi wrażenie a rozgrywka jest przyjemna :) spadków FPS nie doświadczyłem zresztą podobne jak na 360 ich nie pamiętam :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

arturo213

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zarabista sprawa. Red dead redemption, gta 4 teraz to. Gralbym, Oj gralbym ale matura za miesiąc
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Super kuleczka się ucieszy :D
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
No w końcu się doczekałem :)
Może mi jeszcze ktoś powiedzieć na jakiej zasadzie to działa ?
Muszę mieć wykupionego golda czy wystarczy mi płytka z grą ?
 

mastahkillah77

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No w końcu się doczekałem :)
Może mi jeszcze ktoś powiedzieć na jakiej zasadzie to działa ?
Muszę mieć wykupionego golda czy wystarczy mi płytka z grą ?
A do czego Gold? Masz wcześniej zakupiona grę cyfrowo/płyta i wszystko śmiga :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
A do czego Gold? Masz wcześniej zakupiona grę cyfrowo/płyta i wszystko śmiga :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Pytam bo do tej pory nie korzystałem z wstecznej kompatybilności i nie wiem jak to działa. Tak mam oryginał z 360 ale mimo wszystko nie instaluje mi z płytki tylko pobiera całość przez neta. Ok dzięki za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pytam bo do tej pory nie korzystałem z wstecznej kompatybilności i nie wiem jak to działa. Tak mam oryginał z 360 ale mimo wszystko nie instaluje mi z płytki tylko pobiera całość przez neta. Ok dzięki za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
We wstecznej tak pobiera zawsze :) Płyta tylko do sprawdzenia licencji.
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
We wstecznej tak pobiera zawsze :) Płyta tylko do sprawdzenia licencji.
Hmm byłem przekonany, że zainstaluje z płyty. Dziwne rozwiązanie dali no, ale jak będzie działać to wielka chwała im za to. Dzięki za odpowiedź.

Edit: Potwierdzam wszystko ładnie chodzi :) Super.
 
Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hmm byłem przekonany, że zainstaluje z płyty. Dziwne rozwiązanie dali no, ale jak będzie działać to wielka chwała im za to. Dzięki za odpowiedź.

Edit: Potwierdzam wszystko ładnie chodzi :) Super.
Największy minus takiego rozwiązania jest taki, że niektóre gry są po polsku na płycie, a cyfra np nie ma polskiego i nic z tym nie zrobisz. Będziesz musiał grać np. po angielsku...na szczęście FC3 jest po polsku :D
 

michaelpol

Użytkownik
Użytkownik
Największy minus takiego rozwiązania jest taki, że niektóre gry są po polsku na płycie, a cyfra np nie ma polskiego i nic z tym nie zrobisz. Będziesz musiał grać np. po angielsku...na szczęście FC3 jest po polsku :D
Doczekałaś się wreszcie :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Doczekałaś się wreszcie :D
Nooo :D Kolega @goran mi dał znać na pw to od razu leciałam instalować gierkę :D Trochę mi popsuła mój planing ogrywania gier...gdzie ja ją teraz wcisnę żeby ograć. Najważniejsze, że już można zagrać, a kiedy to już nie ma takiego znaczenia ;-) Największy ból to taki, że w tym roku same ciekawe premiery gier i gier zamiast ubywać to przybywa w kolejce ;-)
 

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nooo :D Kolega @goran mi dał znać na pw to od razu leciałam instalować gierkę :D Trochę mi popsuła mój planing ogrywania gier...gdzie ja ją teraz wcisnę żeby ograć. Najważniejsze, że już można zagrać, a kiedy to już nie ma takiego znaczenia ;-) Największy ból to taki, że w tym roku same ciekawe premiery gier i gier zamiast ubywać to przybywa w kolejce ;-)
Naprawdę ciekawe gry? Dla oprócz Prey to nic ciekawego nie wychodzi ;)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Naprawdę ciekawe gry? Dla oprócz Prey to nic ciekawego nie wychodzi ;)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
Może dla Ciebie nie, ale dla mnie tak :) Czekam na dodatek do Uncharted 4, remaster Crasha, Little Nightmares, Outlast II, Days Gone, Late Shift, Gran Turismo Sport i jeśli faktycznie będzie CoD WWII to biorę w ciemno ;-) Pewnie jeszcze są jakieś tytuły, o których na teraz zapomniałam.
 

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może dla Ciebie nie, ale dla mnie tak :) Czekam na dodatek do Uncharted 4, remaster Crasha, Little Nightmares, Outlast II, Days Gone, Late Shift, Gran Turismo Sport i jeśli faktycznie będzie CoD WWII to biorę w ciemno ;-) Pewnie jeszcze są jakieś tytuły, o których na teraz zapomniałam.
No dobra zapomniałem o Little Nightmares :) oraz Shadow Tactics.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom