Far Cry 3: Z raju do piekła - nowy fabularny zwiastun

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik


To miały być najlepsze wakacje w życiu Jasona Brody'ego. I tak było w istocie - do czasu, gdy jego dziewczyna i przyjaciele zostali porwani przez miejscowych dzikusów pod dowódzwem Vaasa. Brody musi ich uratować, ryzykując utratą swojego własnego "ja". Tak w skrócie prezentuje się fabuła Far Cry'a 3, którą streszcza nowy zwiastun gry.

Warto wspomnieć też, że Far Cry 3 osiągnęło status "gold". Co to oznacza? Ano to, że prace nad grą zostały ukończone i płyta-matka powędrowała do tłoczni. Tym samym data premiery wyznaczona na 29 listopada nie jest zagrozona.


Via: Cdaction.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Boze piekna gra, klimatyczna, taki sandbox na wyspie to jest to!!!!! nie moge sie doczekac boję się jedynie grafiki bo gra wyglada oblednie jednak na X mozemy byc nieco rozczarowani, jesli jednak będzie tak ladna to moze byc gra roku!
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Far Cry 3: Z raju do piekła - nowy fabularny zwiastun

E tam grafa jaka będzie taka będzie ,to konsola w końcu a nie pc.
Gra roku ja dla mnie :-D

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Zapowiada się kozacko. Tytuł obok nowego Hitmana, który uważam za murowany MUST HAVE!
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Far Cry 3: Z raju do piekła - nowy fabularny zwiastun

Ja już się doczekać nie mogę. Gierka wymiata

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
Tylko żeby nie porobiło się tak jak z drugą częścią. Tam też wszystko wyglądało pięknie ładnie ślicznie a potem się okazało że nudzi się po jakimś czasie... A tam wierzę w UBI :D
 

Malan

Użytkownik
Użytkownik
Hmm... bardzo się ciekawie gierka zapowiada. Ale to się wszystko okaże, czy UBISOFT zacznie w końcu wypuszczać dobre gry tak jak kiedyś czy woli ciągnąć dalej ten wagon z szitami. Oby tej części nie spartolili.
 

Do góry Bottom