Far Cry 5: Mroczne godziny to historia na jeden wieczór. Gameplay pokazuje chaos w Wietnamie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Przepustka Sezonowa do Far Cry 5 pozwoli graczom zapoznać się z trzema, fabularnymi dodatkami. Gracze nie mogą liczyć na wielkie opowieści, bo już Mroczne godziny zapowiadają krótkie przyjemności. Zobaczcie gameplay.

Ubisoft jeszcze przed premierą Far Cry 5 zapowiedział przygotowanie trzech, fabularnych dodatków, które pozwolą graczom wskoczyć w buty nowych bohaterów. Pierwszy, zatytułowany „Mroczne godziny” debiutuje w tym tygodniu.


W Far Cry 5: Mroczne godziny zainteresowani wcielą się w żołnierza, który ma spory problem. Utknął w samym sercu wietnamskiej dżungli i musi teraz za wszelką cenę uratować siebie oraz swoich współtowarzyszy broni.

Rozgrywka nie różni się w większy sposób od znanych atrakcji – po prostu bohater trafia do nowej mapy, w której musi wypełnić kilka celów, a po drodze ubija dziesiątki przeciwników. Produkcja pozwala zainteresowanym na wspólne bieganie po mapie, ponieważ autorzy ponownie stawiają na pełną kooperację.

Nie możecie jednocześnie liczyć na wielką historię. Ukończenie Far Cry 5: Mroczne godziny zajmuje około 120 minut i w tym czasie zapoznacie się z większością atrakcji. Poniżej możecie spojrzeć na fragment rozgrywki, który jest w zasadzie wprowadzeniem do historii.

Zamierzacie grać w Far Cry 5: Mroczne godziny?

 

Do góry Bottom