• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Far Cry 5 otrzymało polską stację radiową w Spotify

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Hope County FM to nowa stacja radiowa przygotowana dla największych sympatyków serii Far Cry. Ubisoft Polska zdecydował się na ciekawą inicjatywę, dzięki której zainteresowani mogą zgarnąć między innymi cztery zestawy PlayStation 4 Pro z grą.

Na Spotify zadebiutowało Hope County FM, które jest określane jako „niepokorna radiostacja”. Jej zadaniem jest wprowadzenie gracza w świat Far Cry 5, a dzięki specjalnie przygotowanym audycjom wczujecie się w klimat Montany.


27 marca odbędzie się premiera Far Cry 5, więc z tej okazji wszyscy miłośnicy uniwersum Ubisoftu mogą zapoznać się z Hope County FM. Jest to stacja radiowa, która dwa razy w tygodniu przedstawi historie mieszkańców Hope County, opowieści o Montanie, która jest miejscem akcji Far Cry 5 oraz wywiady ze znanymi twórcami polskiego Youtube’a – AdBusterem i Rojsonem, a także specjalistą od sztuki przetrwania – Konstantym Młynarczykiem.

W trakcie audycji otrzymacie niepowtarzalną okazję posłuchania „dużej dawki energetycznej, amerykańskiej muzyki”, która na pewno zainteresuje miłośników gitarowych i elektronicznych brzmień.

Będzie to nie tylko okazja do wczucia się w klimat Far Cry 5, ale gracze mogą liczyć na spore nagrody – na specjalnie stworzonej stronie
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
będzie możliwość zdobycia czterech zestawów PlayStation 4 Pro wraz z grą Far Cry 5, uzupełnionych o unikatowe gadżety oraz egzemplarze wyjątkowej Księgi Josepha Seed’a.

Muzykę możecie posłuchać za pośrednictwem
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum. 

Do góry