Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie. Data premiery, teaser oraz szczegóły nowej opowieści

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Ubisoft ujawnił konkretne informacje dotyczące drugiego dodatku do Far Cry 5. Gracze odwiedzą Czerwoną Planetę i zawalczą z zielonymi ludzikami. Poznajcie szczegóły rozszerzenia zatytułowanego „Uwięzieni na Marsie”.

Francuska korporacja jeszcze przed premierą Far Cry 5 potwierdziła przygotowanie dodatkowych przygód i drugi dodatek zadebiutuje już 17 lipca. Przygoda na Marsie będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.


W drugim dodatku do Far Cry 5 gracze wcielą się w Nicka Rye’a, który trafi na Czerwoną Planetę, gdzie otrzyma za zadanie zlikwidowanie kosmicznych pająków. Rozszerzenie będzie dostępne za 49,99 zł, ale gracze nadal mogą nabyć pakiet trzech historii – za 119,99 zł zgarniecie Przepustkę Sezonową.

Podczas opowieści główny bohater trafi z Hurkiem na nową planetę i zespół musi na początku zadbać o przywrócenie zasilania futurystycznej SI, która jest ostatnią linią obrony ludzkości. Twórcy stworzyli również zupełnie nowy arsenał – podczas historii skorzystamy z między innymi Piekielnika oraz Morfinatora.

DLC trafi do nas dopiero w przyszłym tygodniu, ale już od dzisiaj w salonie gier Far Cry znajdziecie materiały związane z Uwięzieni na Marsie. Deweloperzy udostępnili najróżniejsze elementy oparte o motyw science-fiction, dzięki którym możecie upiększyć swoje lokacje.


 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bedzie miazga!
 

Do góry Bottom