• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie. Data premiery, teaser oraz szczegóły nowej opowieści

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Ubisoft ujawnił konkretne informacje dotyczące drugiego dodatku do Far Cry 5. Gracze odwiedzą Czerwoną Planetę i zawalczą z zielonymi ludzikami. Poznajcie szczegóły rozszerzenia zatytułowanego „Uwięzieni na Marsie”.

Francuska korporacja jeszcze przed premierą Far Cry 5 potwierdziła przygotowanie dodatkowych przygód i drugi dodatek zadebiutuje już 17 lipca. Przygoda na Marsie będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.


W drugim dodatku do Far Cry 5 gracze wcielą się w Nicka Rye’a, który trafi na Czerwoną Planetę, gdzie otrzyma za zadanie zlikwidowanie kosmicznych pająków. Rozszerzenie będzie dostępne za 49,99 zł, ale gracze nadal mogą nabyć pakiet trzech historii – za 119,99 zł zgarniecie Przepustkę Sezonową.

Podczas opowieści główny bohater trafi z Hurkiem na nową planetę i zespół musi na początku zadbać o przywrócenie zasilania futurystycznej SI, która jest ostatnią linią obrony ludzkości. Twórcy stworzyli również zupełnie nowy arsenał – podczas historii skorzystamy z między innymi Piekielnika oraz Morfinatora.

DLC trafi do nas dopiero w przyszłym tygodniu, ale już od dzisiaj w salonie gier Far Cry znajdziecie materiały związane z Uwięzieni na Marsie. Deweloperzy udostępnili najróżniejsze elementy oparte o motyw science-fiction, dzięki którym możecie upiększyć swoje lokacje.


 

Do góry