Fe. Ogromny świat zajmuje tylko 2 GB na HDD. Pierwsze 9 minut rozgrywki

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Kampania trwająca przynajmniej 7-8 godzin, wiele misji pobocznych i świat tak wielki, że można się w nim zgubić? Informacje o Fe brzmiały świetnie w kolejnych materiałach od deweloperów. Tym razem możemy podejrzeć jak ten tytuł wygląda obrany z marketingowych ramek.

Pierwsze redakcje już otrzymały kopie recenzenckie Fe, czyli najnowszej gry wydawanej w ramach inicjatywy EA Originals. Dzięki temu możemy przyjrzeć się poniżej gameplayowi, który zarejestrował serwis IGN. To pierwsze kilka minut rozgrywki z tej intrygującej pozycji, której premiera odbędzie się już 16 lutego.


Dzięki szybkiemu pojawieniu się
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
możemy sprawdzić, ile ten sandboksowy tytuł zajmie przestrzeni na dyskach twardych. Okazuje się, że to prawdziwe maleństwo... tytuł wymaga tylko 2,38 GB. Przypomnijmy, że gra wykorzysta możliwości Xbox One, generując natywną rozdzielczość 4K oraz PS4 Pro, zapewniając na konsoli Sony rozdzielczość natywną.

Z pewnością elementem, który decyduje o małych rozmiarach Fe jest brak dubbingu. Żadna z postaci w Fe nie będzie z nami prowadzić dyskusji. W grze napotkamy dziwaczne stwory, ale będziemy z nimi podejmować niewerbalnych prób komunikacji.


 

Do góry Bottom