FIFA 07 vs. Pro Evolution Soccer 6

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

arti169

Użytkownik
Użytkownik
Ktora gra zasluguje na miano lepszej (tylko wersje na x360)?? Moim faworytem jest FIFA 07 poniewaz gralem i gra jest rewelacujna pod wzgledem pilkarskim i graficznym. W PES6 nie gralem, ale zawsze mnie interesowalo zdanie innych graczy poniewaz nie moge sie tak naprawde zdecydowac.
 

Old

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA 07 vs. Pro Evolution Soccer 6

Co do PESa to trochę zawalili wersje na X-a w przeciwieństwie do EA która wykonała dobrą robotę, robiąc praktycznie nową grę bo ta fifa na kompa to zupełnie jakiś niewypał.
 

Xantiv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA 07 vs. Pro Evolution Soccer 6

Na PC Zawsze wolałem PES'a . Nie wiem jak na konsoli bo w wersje na Xboxa 360 jeszcze nie grałem ;)
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA 07 vs. Pro Evolution Soccer 6

PES 6 na X360 to porazka... Na PS2 najlepszy byl PES, ale tylko do rozrywki wieloosobowej (ach ten 15h turniej rok temu w nocy ;]), bo Singiel jest do bani. W Fife07 (na x360) nie gralem, ale Fifa z regoly lepszy ma single
 

xbx

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA 07 vs. Pro Evolution Soccer 6

Zdecydowanie Fifa. Niedlugo 08 zarzadzi :). Ja mialem jakies takie wrazenie, jakby PES byl nieco mniej dynamiczny i przez to nieco przynudny. Ale moze to przez to ze z Fifa jestem od samego jej poczatku, jeszcze na Amidze :)
 

barczynski luka

Świeżak
Świeżak
Odp: FIFA 07 vs. Pro Evolution Soccer 6

FiFA !!!! i tylko fifa
zaden pes mi sie nie podobal a konami zrobilo narazie tylko 1 dobra gre - contre :p
 

Old

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA 07 vs. Pro Evolution Soccer 6

Już 13 sierpnia (czyli pojutrze) premiera dema Fify 08 na Xbox'a.
 

ruby2221

Świeżak
Świeżak
Odp: FIFA 07 vs. Pro Evolution Soccer 6

Pes 6 jest najlepszą piłką, fifa nie może się z nią równać !!! Mulitpalyer wymiata
 

Piter294

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: FIFA 07 vs. Pro Evolution Soccer 6

wg mnie PES byłby dobry gdyby miał licencje na wszystkie ligi jednak nie chcą im dać tej licencji bo zapewne PES wygryzłby fife pod każdym względem. Grywałność rewaluacyjna model gry tez, piłkarze bardziej realistyczni. Ostatni ściągnąłem Fife 08 Demo po dwóch meczach ją wy instalowałem bo praktycznie niczym się nie różniła od 07, a chęcią pograłbym w PES 7 na PC jednak niechce mi sie szukać wszystkich patchy. Może fifa na konsole jest o wiele lepsza niedługo pewnie to sprawdzę bo mam zamiar kupić x360 ;] PZDR
 

kuba1111

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: FIFA 07 vs. Pro Evolution Soccer 6

stanowczo pes wygrywa w tym starciu
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom