Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

djkamilos

Użytkownik
Użytkownik
Mam pewien pomysł, którego narazie nie wyjawię :)

Jednak muszę wiedzieć w co bardziej wolicie grac na xbox 360 ?? Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

Fifa ma wszystkie licencje, facjaty itp.
PES ma lepszą rozgrywke (ale i tak gorszą od pesa 6!)
Ale jak spatchujesz PESa to nie ma co nawet porównywać.
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

oczywiście fifa
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

PES bo to jest realistyczna gra tam piłkarze sie poruszają własciwie a nie jak w fifie.
Na plusy fify Grafika i Atmosfera no i oczywiscie licencje ale ogólnie ja bym brał pesa
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

Majcher_NR napisał:
Ale jak spatchujesz PESa to nie ma co nawet porównywać.
Tzn?
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

cux napisał:
Majcher_NR napisał:
Ale jak spatchujesz PESa to nie ma co nawet porównywać.
Tzn?
Wgrasz superpatcha. Na PC to się to robiło łatwiej, a na x0 coś trzeba z obrazem kobinować, ale ponoć się da. Masz wszystkie najnowsze składy, stroje, licencje, facjaty, piłki, stadiony itd itd. Całkiem inna gra.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

A, takie cos. Odpuszcze sobie, i tak sie przyjemne gra z kumplami. ;]
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

Fifa Fifa Fifa i jeszcze raz fifa !!! miażdży pesa !! cały czas byłem za pesem.. ale na xboxa 360 poprostu fifa 08 jest rewelacyjna !! właśnie skończyłem grać meczyka i poprostu nie mogę sie nią skończyc zachwycać ;)
 

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

Fifa i tylko fifa.Gram w fife juz 4 dni i niemoge sie napatrzeć te triki itp te strzały i ta pieękna grafika to jest to .PS moge sprzedac fife 08 wiecej pod nr gg 154599
 

ToMaSz90

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

grając na PC to każdy wybiera PES 2008 który i tak jest słaby w porównaniu z 6,ale na X360 FIFA 08 jest świetna chociaż czasem denerwujący są bramkarze jak łapią strzały praktycznie nie do obrony ;D A i mam jedno pytanie czy w tej fifie jest tryb zostań gwiazdą?(sezon)
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

Kurcze, tak się tą fifą zachwycacie :eek: Naprawdę dużo lepsza niż na PC i lepsza od PESa? Tylko powiedzcie szczerze, bo ostatnio ściągac rapidszitem to udręka.
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

PES6 lepszy od grywalnie od fify 08 i PES 2008


PES6 i tylko PES6
i to najlepiej na PS2
na X360 zrąbali PESa choc i tak najlepszy jest 6


pozdr
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

Miałem 6 (orginalną nawet), ale sprzedałem, bo spodziewałem się, że 2008 będzie lepszy :'(
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

Majcher.. tak Fifa 08 naprawde jest świetną kopanką!!! ps.. idzie w fifie 08 zapisywać replaye !!!bo cos mi sie wydaje ze nie !!
 

RadekS

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

W tym roku zdecydowanie Fifa rządzi. Mówcie co chcecie ale na Xbox to PES w tym roku nie ma z Fifą co się równać. Może kolejna edycja będzie lepsza, mam taką nadzieję bo zawsze wolałem PESa...
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

powiem tak.. mniej więcej po 50 meczach rozegranych w fife 08 załączyłem dzisiaj pesa 08 .. i ... cholera !! archaizm to potęgi !!! animację... komentarz.. oprawa meczu !! naprawdę fifa zmiażdżyła pesa .. a byłem takim fanem pes \;/ mam nadzieję że pes teraz będzie lepszy
 

raforza

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 08 czy Pro Evo 2008 ??

Fifa czy PES? Oczywiscie ........ Euro 2008 ! Dynamiczniejszy od Fify, gra sie jakoś tak przyjemniej. Świetnie zrobione eliminacje no i oczywiście rewelacyjnie rozwiązana faza pucharowa w Xbox Live. Jak dla mnie najlepsza piła w jaką grałem. POLECAM !
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom