FIFA 08

arti169

Użytkownik
Użytkownik
Co sadzicie o tej grze?? Mam ja od tygodnia i nie moge sie od niej oderwac :D. Wedlug mnie najlepsza gra pilkarska na x360. Lecz nie gralem w PESa 2008 ale wydaje mi sie ze gorzej wypada przy fifie.
 

petas13

Świeżak
Świeżak
Odp: FIFA 08

ja też nie grałem w PESa 2008, ale mysle ze fifa jest jednak lepsza. a wie ktoś moze jak sie w fife 08 podkręca zawodnikiem piłkę ? np. przy rzutach rożnych, wolnych ,lub z akcji ?
 

arti169

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA 08

hmmm... no wlasnie tez za bardzo nie wiem. Ale jak przytrzymasz guzik nad sprintem (chyba RB) i wtedy przytrzymasz strzal to pilka leci takim "rogalem". Ale nie przekonuje ze to dziala bo jeszcze tego nie sprawdzalem, a tak bylo w fifie07.
 

karollo21

Świeżak
Świeżak
Odp: FIFA 08

Witam

poszukuje aktywnych linkow do Fifki 2008 PAL na rapidzie, najlepiej z SS juz i kompatybilna z Xem:) czy mozecie mi pomoc?

przepraszam jesli na tym topicu nie zawiera sie takich prosb;)
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA 08

gra jest dobra i jest oszałamiająca grafika zawodników i wreszcie piłka w trybuny niewnika :)
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA 08

mnie jakos fifa nie wciagnela
 

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA 08

Loldwa, "nie grałem w PESa, ale Fifa jest lepsza". Może jednak zagraj i dopiero się wypowiadaj? Nazwanie Fify najlepszą grą piłkarską na Xbox 360 jest jednak trochę nie na miejscu...
 

DateX

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA 08

Graficznie FIFA lepiej się prezentuje niż PES 2008, dodatkowo polska liga i licencjonowane drużyny, choć PES też jest dobry, ale w tym roku FIFA na X360 wyprzedza wszystkie gry piłkarskie, no nie liczyć wersje na PC która jest beznadziejna, graficznie i wogóle.
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: FIFA 08

Na PC to tylko Pes2008 bo w fifa to mega gówno a na Xboxa 360 i to i to jest dobre
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: FIFA 08

Fifa 08 , PES 08 co to jest ??? ;D Fifka Street 3 to dopiero gra 8) btw. sam jakos nie przepadam za pilka (chyba ze pograc z kumplami na polq )
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA 08

fifka ulka 3 to komiks.a fifka ulka mega super 2 to cos ;D
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: FIFA 08

Moze i komiks ale zaje***ty ;D
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA 08

a grales w 2 i 1 ???bo ja przeszedlem te 2 gry i mialem gracza w 1 i 2 na 100 ;Dwtedy to sie dopiero gra power 203 cm glasy fryz maly irokez i jakies ciuszki sie niezle popyla.
 
P

Piri001

Guest
Odp: FIFA 08

karol191 napisał:
a grales w 2 i 1 ???bo ja przeszedlem te 2 gry i mialem gracza w 1 i 2 na 100 ;Dwtedy to sie dopiero gra power 203 cm glasy fryz maly irokez i jakies ciuszki sie niezle popyla.
W jedynce mozna miec maksimum 99 punktow
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA 08

a to sorka bo w 1 dawno niegralem :p
 

arcadi

Świeżak
Świeżak
Odp: FIFA 08

Zapraszam wszystkich na forum turniejowe www.fifa360.4.pl ! w tej chwili są otwarte dwa turnieje zapraszam do zapisów :) www.fifa360.4.pl
 

bolone

Świeżak
Świeżak
Odp: FIFA 08

Napiszcie czy warto w Fifę 2008 Grać, bo ja dotej pory grałem na kompie i tam Fifa to kiszka była. Ale teraz mam X360 i pasuje mi jaką gierkę do pogrania. I nie wiem czy FIFA 2008, UEFA Euro 2008 czy PES 2008.
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: FIFA 08

Posciagaj sobie dema tych gier ,i sam zdecyduj :) Wszystko zalezy od gustu
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: FIFA 08

jak dla mnie

fifa 08 - gra dla relaksu jak chce sobie z kolega pograc
pes 2008- gdy musisz miec wszystko realne i jestes super fanem pilki noznej
 

biks00

Świeżak
Świeżak
Odp: FIFA 08

Gifa 08 jest o 10 razy lepsza na xboxa 360 niż na zwykłego Pc-ta.
 

Do góry Bottom