Fifa 09 Be a Pro (będzie zabawa)

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Hey
W piątek nowa fifa(pewnie pare osób ją ma)Chcem zrobic Taką jakby Reprezentacje Forum X360iso.org.Wiadomo oco chodzi??Jak ktos nie kuma to opowiem.Wiadomo że w Fife 09 będzie można Grac mecze 10 na 10 ,jeden użytkownik kieruje jednym zawodnikiem w Fife np C.Ronaldo.Ja zbieram minimum 10 osób ale najlepiej jakby było około 20 byłby wtedy byłby 1 i 2 skład.
Ale żeby niebyło tak wesoło to będzie rywalizacją między nami :eek: ,o pierwszy skład.
Pewnie się zastanawiacie jak ta selekcja będzie wyglądała ,no nie?to tak, zrobimy dwa składy i rozegramy mecz.Po meczu każdy w Fife otrzymuje ocene (taka ocena fifa, sama ją daje)i każdy kto otrzyma najlepszą ocene będzie grał na danej pozycji w pierwszym składzie.
Pewnie się zastanawiacie z kim będziemy grac?co nie to napiszemy do adminów innych forum aby i oni zrobili taki skład jaki my będziemy mieli.

To teraz czas na zgłoszenia:

Zgłoszenia napiszcie takie jakie mam ja.

GameTarg:KamilKINGPL
NR GG:154599
Na jakiej pozycji chciałbys grać:Lewa Pomoc
Jakim chciałbys grac klubem:Manu ,Lechem,Porto

Jak znajdziemy już odpowiednią ilości osób to policzymy kto chce jakim grac klubem i wtedy będzie wiadomo jaki klub.

dezz

Świeżak
Świeżak
Odp: Fifa 09 Be a Pro (będzie zabawa)

Jakby sie cos działo to ja sie pisze.

GT : uksz
GG : 1373128

Pozycja : napastnik prawy lub centralny ( moge sie dopasowac i do innej pozycji)
Drużyna : Liverpool, ManU, Milan i cała reszta, kapitan wybiera ;)

Pozdrawiam
uksz

Do góry Bottom