FIFA 09 czy GTA 4

Krecik1218

Użytkownik
Użytkownik
Za tydzień będe miał Xboxa 360 i już teraz chcę zakupić jakąś grę na niego. I ma dylemat pomiędzy GTA 4 a Fifą 09 . GTA 4 jest bardzo rozbudowane i starcza na bardzo długo ale Fifa 09 ma fajne tryby w wersji na X360 i fajny multiplayer 10 vs 10 . Bardziej się kieruje na FIFE 09 , niemam tych gier, widziałem tylko niewyraźne gameplaye więc może się ktoś wypowie? I czy dużo jest tych serwerów 10 vs 10 w Fifie?
 

Krecik1218

Użytkownik
Użytkownik
a wogoóle to jakie wersje się kupuje na europejskie konsole PAL czy NTSC ?
Sorry że post pod postem ale coś się chyba mi pomyliło albo automatycznie tak przeskoczyło
 

ghost02

Użytkownik
Użytkownik
moim zdaniem lepiej kupic gta 4 bo na dłuzej ci straczy i tak szybko sie nie znudzi...w fifie pograsz kilkanascie meczów i po pewnym czasie bedzie caly czas to samo :)
 

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
W Europie kupujesz gry PAL. Ja osobiście bym polecał Gta IV, jeżeli jesteś fanem gta to kupuj, jeżeli zaś fify to kup fifkę ;).
 

KebiczPlayer1

Użytkownik
Użytkownik
Dlamnie bardziej wciągające jest gta 4 tak mi się wydaje
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
chlopie porownujesz rozne rodzaje gier jesli lubisz gry akcji wez GTA a jak sportowe to fife
 

W13siek

Użytkownik
Użytkownik
Jak będziesz miał dwa pady to bierz Fife bo z kumplami wieczorkiem to jest zabawa, Gta jest fajne jak grasz sam. Dla mnie to Gta i Fifa to obowiązek na Xboxie.
 

Krecik1218

Użytkownik
Użytkownik
OK, narazie wezmę GTA4 a jak kupie pada albo dwa to się złoże z kolegami na FIFE 09. Dzięki za wypowiedzi.
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja bym brał GTA4, bardziej mi sie podoba niż FIFA ;>
 

guzo753

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zdecydowanie wziąłbym gta 4 gdyż nie przepadam za fifa.
Gta 4 jest o wiele bardziej rozbudowane i az tak szybko nie powinno ci sie znudzić.
 

sipek999

Użytkownik
Użytkownik
zacznijmy od tego, ze porownujesz 2 calkowicie rozne od siebie gry, gry o calkowicie roznej tematyce:], ale pominmy to, ja osobiscie wybralbym gta, poniewaz masz zabawy na bardzo dlugi okres( jezeli chodzi o singleplayer), a jezeli chodzi o multi to rowniez polecam gta wiec odp. jest prosta wybierz GTA IV
 

MTTy2k

Użytkownik
Użytkownik
Trudny wybór, ja bym wybrał GTA. Nie przepadam za grami sportowymi, a fanem serii Grand Theft Auto jestem od początku więc wniosek nasuwa się sam. Niedługo do GTA wychodzi dodatek (w lutym) więc będzie w co grać, jak skończysz fabułę. Po za tym ta gra to pozycja must have ^^
 

polakklik

Świeżak
Świeżak
Tak jak już pare osób Ci pisało. Najpierw zastanów się w co wolisz grać. Sam przed x'em? Czy może zapraszasz do siebie znajomych by wspólnie się cieszyć grając razem we 2 czy nawet 4. Ja bym preferował bardziej fife, chociażby z tego względu, że sprzęcik męczę głównie ze znajomymi. Sam nie zawsze znajde wiecej czasu na machanie w singlu. Tak więc: chcesz grać single - GTA, chcesz grać ze znajomymi - FIFA.
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
Gta 4 rządzi
 

ghost02

Użytkownik
Użytkownik
proponuje GTA, spędzisz przy tym więcej czasu niż przy fifie :) na to jeszcze można pieniądze wydac :p przejdziesz gre na singlu to zostaje ci jeszcze multi dla rozrywki a niedlugo wychodzi dodatek więc kolejne godziny grania :) w fife pograsz jakis czas i sie znudzi ( moim zdaniem )
 

Charis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja wybrałem Fifkę i jest odlot totalny. Tylko do pełnego efektu potrzeba jeszcze bardzo duży telewizor (mam 46 cali) albo monitor co najmniej 22. Inaczej nie ma tego wrażenia.
Fifa to najbardziej strategiczna i taktyczna gra jaką widziałem. Doskonale wyważona, animacja doskonała i bardzo ładna grafika.

POLECAM FIFE
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli ktoś się zastanawia czy GTA 4 to odpowiednia gra to zapraszam do tego tematu.
Oglądnijcie 2 filmy!!!


http://www.x360iso.org/showthread.php?p=20236#post20236
 

ALMI

Użytkownik
Użytkownik
gta 4

zależty co bardziej lubisz
 

pelson11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja kupiłem obie gry naraz i znudziły mi się równie szybko :D Więc lepiej przemyśl uważnie bo GTA wcale nie jest takie super jakby się mogło wydawać
 

Kolon66

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja tez popieram kolegow... gta 4 lepsze ;)
 

Do góry Bottom