Fifa 09

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Jak myslicie czy fifa 09 bedzie taka sama jak na konsole i na pc??

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Fifa 09

Ja wiem jedno pes bedzie 1000 a moze milion razy lepszy od fify

Andrzej92

Użytkownik
Użytkownik

Podobno ma być w ogóle na nowym silniku, ale nie wiem czy będzie taka sama na konsole nowej generacji i na pc.
PS. Jakoś nie widze że PES 2008 był lepszy od Fify 08 na X360.

grzech1991

Banned
Użytkownik

ja wiem jedno fifa zmiecie gownianego pesa!

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

no tak zgadzam się z ANDRZEJ91.. jak dotychczasowy fan serii PES muszę przyznac że jeżeli chodzi o Xboxa 360 to Fifa 08 jest zdecydowanie lepsza..ale brakuje jej nieco żwawości.. czytałem gdzieś na stronie zę w fifa 09 ma być szybsza i dynamiczniejsza ;] a co z pesem.. czytałem wypowiedź jednego z pracowników konami przed premierą PES2008 i powiedział ze firma nie jest zadowolona z pes 2008 .. tłumaczył to brakiem czasu i tym że gra była tworzona od podstaw.. tzn. silnik graficzny i fizyka .. może w tym roku się postarają .. chciałbym żeby PES 2009 był lepszy od fify 09 ;)))

fabio832

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

ponoć pes 2009 ma być niebo lepszy w tym roku......sie zobaczy,choć fifka cały czas z roku na rok sie polepsza,no i ma jedna dużą przewagę w postaci polskiego komentarza.

P

przeo_91

Guest

fabio832 napisał:
ponoć pes 2009 ma być niebo lepszy w tym roku......sie zobaczy,choć fifka cały czas z roku na rok sie polepsza,no i ma jedna dużą przewagę w postaci polskiego komentarza.
PES6 miał polski komentarz ale był tragiczny... komentatorzy po prostu komentowali listę zakupów z zeszłego tygodnia :D i chyba dla tego KONAMI zrezygnowało z niego a w FIFA to komentarz jest good ;D

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

Fifa ponoć ostatnio już nie jest coraz gorsza, a to dobry znak. Ale PES zapowiada się ciekawiej, tylko żeby można było go spatchować :-\

seba1415

Użytkownik
Użytkownik

Na Xbox'a racze nie spatchujesz :-\
A co do tego które części są lepsze to musze przyznać ze TYLKO powtarzam TYLKO FIFA 08 była ten jeden raz lepsza od PES'a na konsole tylko ten jeden raz. Za to na PC rządzi PES. Mam nadzieje ze tym razem KONAMI sie postara i wyda coś dobrego. Kurcze jedyne czego mi brakuje w PES to licencji tak to wszystko jest pięknie.

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

seba1415 napisał:
Na Xbox'a racze nie spatchujesz :-\
A co do tego które części są lepsze to musze przyznać ze TYLKO powtarzam TYLKO FIFA 08 była ten jeden raz lepsza od PES'a na konsole tylko ten jeden raz. Za to na PC rządzi PES. Mam nadzieje ze tym razem KONAMI sie postara i wyda coś dobrego. Kurcze jedyne czego mi brakuje w PES to licencji tak to wszystko jest pięknie.
Można PESa spatchować, ale tylko raz przed nagraniem i do tego trzeba mieć flasha.

loudlips

Użytkownik
Użytkownik

Do tej pory gralem tylko w pro evo. aktualnie 2008. Jak znajomy wbil z fifa mowie do niego s........j z ta gra kretynie... hehe. no nic zalaczyl. jak zaczelismy grac to mi szczena opadla a on zaczal brechtac ze mnie. Naprawde fifa zmiazdzyla pro evo doszczetnie ! taka swoboda ruchu plus jeszcze doskonaly komentarz polski. czekam naprawde niecierpliwie za fifke 09. bedzie piekna i niewiem jak sobie konami poradzi z konkurentem. wielu juz sie przestawilo na fife porzucajac pesa. no niestety czasy sie zmieniaja. ja wole gry w ktorych sie odnajduje i widze ze gra sie dobrze. ;)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom