Fifa 09

asq1994

Użytkownik
Użytkownik



Informacje dodatkowe:
*iXtreme: COMPATIBLE*
*Region: PAL*
*ENG*


Producent: EA Sports
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Kategoria: sportowe / piłka nożna

Data Premiery:
Europa (PAL): 03 października 2008
Polska: 03 października 2008
USA (NTSC): 14 października 2008

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran
Wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Nośnik: 1 DVD

Wykorzystuje:
Xbox Live.


Opis Gry:
FIFA 09 to kolejna odsłona serii piłkarskich symulacji, stawianych obok Pro Evolution Soccera w czołówce gier sportowych. Za stworzeniem produktu stoi kanadyjskie studio EA Sports, zaś sam tytuł obecny jest aż na siedmiu platformach.

W tej odsłonie cyklu autorzy postawili na fizykę i zadbali, by animacje podań, strzałów czy interakcji między piłkarzami w możliwie wysokim stopniu odzwierciedlały rzeczywistość. W osiągnięciu tego efektu pomocna jest licencja FIFA, dzięki której na wirtualnych boiskach możemy oglądać zawodników znanych z biegania po prawdziwych murawach.

Ulepszono też algorytmy sztucznej inteligencji: nasi rywale potrafią zaadaptować swój styl gry do wydarzeń dziejących się na boisku, uwzględniając przy tym nie tylko prestiż spotkania i aktualny wynik, ale nawet elementy decydujące o zmianie pogody. Dodatkowo na poziom umiejętności wszystkich zawodników wpływa ich wzrost i waga – niscy gracze są szybsi, a ci lepiej zbudowani mają większe szanse w powietrznych pojedynkach. Ponadto zwiększono tempo meczów i skrócono czas reakcji piłkarzy na to, co dzieje się z futbolówką.

Prócz tego FIFA 09 oddaje do naszej dyspozycji zestaw narzędzi służących do opracowywania własnej taktyki, wariantów gry ofensywnej i obronnej, jak również definiowania poziomu agresji, z jaką mają być atakowani oponenci. Wśród pozostałych opcji łatwo dostrzec tryb Be a Pro, w którym ponownie możemy zająć się rozwojem kariery wybranego piłkarza i poprowadzić go na szczyt sławy przez cztery kolejne sezony. Nie zapomniano też o zaimplementowaniu profesjonalnej ścieżki dźwiękowej, złożonej z utworów nagranych przez artystów z całego świata.

Kod:
linki padły
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 09

mocna gra mnie sie sciagal w przecuiagu 6h transfer ponad 500 kb czasem bylo nawet 700
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 09

Wersja [PL]

Kod:
http://rapidshare.com/files/150643005/FIFA_09__PL___PAL___XBOX360-SKAZA20__Torrenty.org_.*******.html
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 09

Ziomek RESPECT !! Za Wersje PL :)

a wiesz moze czy ma chociaz "Stealth Files.." i "iXtreme Compatible"
 

Andrzej92

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 09

ta wersja jest kompatybilne z iXtreme 1.4.
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Fifa 09

FIFA 09 [PL] [PAL] [XBOX360-SKAZA20]

Kod:
http://www.x360free.t9.pl/upload/?s=21
 

Salzgitter

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 09

fajnie sie sciag nawet dochodzi do 1,02 mb/s ale co jak nie ma calych tam pisze ze w nawiasie jest jeden ale jak narazie 0 to znaczy ze mi sie nie pobierze do konca jak jego nie bedzie?
 

Salzgitter

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 09

kurde u mnie pisze ze jest pelnych 0 z 0 co mam zrobic ?
 

DateX

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 09

Mi się ściągło w 3 godzinki no ale ściagałem z torrentów.org a zresztą jestem tam zarejestrowany, zresztą zawsze dużo seeduje na **********
 

Bug

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 09

może ktoś ma ntsc albo region - free ?
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 09

misiek8 napisał:
Kto komentuje w wersji PL??
Komentują Dariusz Spakowski i Włodzimież Szaranowicz.
 

snupi

Świeżak
Świeżak
Odp: Fifa 09

Bug napisał:
może ktoś ma ntsc albo region - free ?
dołączam się z pytankiem do kolegi
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Fifa 09

to poszukajcie sobie na mininova.org ludzie przeciez wiekszosc torrentow jest z tad a chyba umiecie sie poslugiwac internetem skoro napisaliscie NAWET w dobrym temacie
 

Olas__14

Świeżak
Świeżak
witam mam przerobionego xboxa ale czipem nie zadnym ixtrem to bedzie dzialac ta gierka ktora sciagne czy musze jakas inna ??
 

dawid000

Banned
Użytkownik
FIFA 09 [PL] [PAL] [XBOX360-SKAZA20]

Kod:
http://www.x360free.t9.pl/upload/?s=21
czy ta wersja jest bezpieczna? wole nie ryzykowac a niema w bazie releasow ^^
 

Do góry Bottom