FIFA 10 "Wirtualna Gwiazda" sekretne wyzwania

ronnin

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich grających w FIFE 10 sporo się naszukałem ale znalazłem wkońcu na zagranicznym portalu sekretne wyzwania w trybie "wirtualnej gwiazdy" pod spodem link:

KLIK!

PS.Wyzwania są napisane po angielsku jeżeli ktoś ma kłopot z wcześniej wymienionym językiem zapraszam pod ten link: TRANSLATOR GOOGLE

Pozdrawiam ;)

@EDIT
Wyzwania sekretne napisane czcionką niebieską!
 

Krzesny

Użytkownik
Użytkownik
42. Tackle an opponant that has fouled you in a match 5 times in your career
A to wyzwanie??:pP Może ktoś to rozszyfrować
Ja mam swoja gwiazdą 80% ogólnie, ale np mam w defie tylko 4 czy 5, i jeszcze jak by ktoś doradził jak ze szczupca strzelić łatwo :DD
 

ronnin

Użytkownik
Użytkownik
musisz faulować przeciwników, którzy Ciebie wcześniej faulowali w meczu, 5 razy w swojej karierze :)
 

Krzesny

Użytkownik
Użytkownik
*** czyli np. w czasie meczu ktoś mnie skosi, to ja też mam zajechać mu kose??:pP
 

ronnin

Użytkownik
Użytkownik
*** czyli np. w czasie meczu ktoś mnie skosi, to ja też mam zajechać mu kose??:pP
tak ale możesz to zrobić tylko raz z tym zawodnikiem chyba, że później znów Cię sfauluje
 

Krzesny

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki za info :p

Mam pytanie, mam jakiś problem z fifą 10 albo moim xboxem. Włączam fife wszystko git daje szybką grę i konsola pokazuje mojego zawodnika i się zawiesza. Tylko przy szybkiej grze, ale jest 2 problem, włączyłem mecz hiszpanią a tu zaskoczenie, nie ma połowy składu zawodnicy bez imion, zamiast tego w zarządzaniu drużyną były jakieś cyfry. Ktoś miał podobny problem??
 

Krzesny

Użytkownik
Użytkownik
A zrobił ktoś osiągnięcie w umiejętnościach piłkarskich gdzie trzeba zdobyć 5 bramek z rzutów wolnych po podkręceniu piłki?? Ja mam 3/5 a nie wiem jak się podkręca z rzutów wolnych, pomoże ktoś??
 

ronnin

Użytkownik
Użytkownik
A zrobił ktoś osiągnięcie w umiejętnościach piłkarskich gdzie trzeba zdobyć 5 bramek z rzutów wolnych po podkręceniu piłki?? Ja mam 3/5 a nie wiem jak się podkręca z rzutów wolnych, pomoże ktoś??
JASNE ! :D

Musisz poćwiczyć na arenie z murem itd. :D. Podkręcasz piłkę trzymając RB a później dobierasz siłę strzału :) a silny strzał strzelasz z LB zamiast RB :D ale silny strzał leci płasko i jak za mało siły dasz to uderzy w mur. Silny strzał wykonuje zawsze z większej odległości.
 

Krzesny

Użytkownik
Użytkownik
RB? Ja nigdy tak nie strzelałem zawsze strzelałem używając wyłącznie analoga i z tego to już mam strzelone ponad 50 bramek z wolnych. Zobaczę z tym rb jak pójdzie. Btw a Ty ile masz odblokowane swoją gwiazdą??? Ja 80% i dalej to już dość ciężko, nie mogę strzelić z woleja zza pola karnego, strzelić ze szczupca... To mnie dobija XDDD
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
ja się na początku męczyłem z tymi wolnymi, ale przypadkiem nauczyłem się podkręcać

podkręcasz jednocześnie naciskając strzał i kierunek podkręcenia, po paru razach wszystko wpada jak nóż w masło

i można potem już strzelać technicznie albo siłowo z podkręceniem ;)
gdy pada deszcz ładnie wpadają podkręcone strzały siłowe po ziemi albo opadające tuż przed linią, bramkarze często popełniają błędy ;)
 

Krzesny

Użytkownik
Użytkownik
Ale jak nadać kierunek podkręcenia i czym?? Co ciskać :p albo nakręć jakiś filmik ;PPP
 

Typu921

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze że natrafiłem na taki temat, gdyż nie wiedziałem gdzie napisać mój problem ;)

Ja jestem początkującym graczem dopiero i mam kilka pytań, dopiero co stworzyłem swoją gwiazdę pograłem 1 sezon i teraz gram 2 sezon w interze,
i jak do tej pory nie strzelałem ani jednego rzutu wolnego... Jak mam zrobić żeby strzelać wolne swoim zawodnikiem??

I mam drugie pytanie, bo widzę że tutaj piszecie że macie już po 80% ja narazie mam 30 i ciężko mi osiągnąć więcej, gdyż mam problem m.in z trickiem "podaj piętą do kolegi z drużyny" próbowałem wszystkich możliwych sposób, ale nie wychodzi.... Bardzo proszę jak ktoś zna jakaś kombinację jaką muszę wykonać aby podać tak piłkę i odblokować to osiągnięcie to proszę o podpowiedź.

Dzięki z góry za pomoc.
 

ronnin

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze że natrafiłem na taki temat, gdyż nie wiedziałem gdzie napisać mój problem ;)

Ja jestem początkującym graczem dopiero i mam kilka pytań, dopiero co stworzyłem swoją gwiazdę pograłem 1 sezon i teraz gram 2 sezon w interze,
i jak do tej pory nie strzelałem ani jednego rzutu wolnego... Jak mam zrobić żeby strzelać wolne swoim zawodnikiem??

I mam drugie pytanie, bo widzę że tutaj piszecie że macie już po 80% ja narazie mam 30 i ciężko mi osiągnąć więcej, gdyż mam problem m.in z trickiem "podaj piętą do kolegi z drużyny" próbowałem wszystkich możliwych sposób, ale nie wychodzi.... Bardzo proszę jak ktoś zna jakaś kombinację jaką muszę wykonać aby podać tak piłkę i odblokować to osiągnięcie to proszę o podpowiedź.

Dzięki z góry za pomoc.

Żeby podać piętą do kolegi z drużyny(UWAGA NIE ZAWSZE WYCHODZI! PRÓBUJ AŻ NIE WYJDZIE!) musisz dostać podanie i odrazu po przyjęcią ciśnij LB + podanie (opcjonalnie A) kolega musi być z prawej lub lewej strony
 

Krzesny

Użytkownik
Użytkownik
Dobra ja już zrobiłem to wyzwanie z wolnymi :pP Mam już 85% bez defensywnych(tam 10 wyzwań) I ciężko jest robić te umysłowe, np wybij piłkę z linii bramkowej, załamka ***
A co do problemów kolegi to niektóre wyzwania czasem same fartem wpadają ;D
Jak np u mnie strzeliłem fartem piętą i chops wyzwanie wpadło:p Ja mam wygrane w fife ponad 50h A jeszcze niektóre wyzwania twardo stoją i nie dają się zdobyć :p
Więc długa droga przed tobą :pP
 

Typu921

Użytkownik
Użytkownik
oki dzięki za pomoc zaraz zabieram się do prób, a z tymi wolnymi to wiecie jak mam zrobić aby móc strzelać je w podstawowym składzie?
 

Krzesny

Użytkownik
Użytkownik
W zarządzaniu drużyną musisz sobie ustawić w danym klubie żeby twoja gwiazda wykonywała rzuty wolne
 

Typu921

Użytkownik
Użytkownik
W zarządzaniu drużyną musisz sobie ustawić w danym klubie żeby twoja gwiazda wykonywała rzuty wolne

no dobra ale zrobiłem sobie transfer do interu mediolan (w karierze) ale mam pokazane że nadal gram w zespole podstawowym (Lech poznań) i jak zmienię w lechu że chce wykonywać rzuty wolne, to nic nie daje..
 

Krzesny

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli to twoja wirtualna gwiazda, to nie robisz transferu tylko musisz edytować gwiazdę(wirtualna gwiazda-> edytuj gwiazdę-> i ustaw klub w którym chcesz aby twoja gwiazda się znajdowała) dopiero potem możesz ustawić w klubie w którym się znajduje twoja gwiazda aby wykonywał wolne. Btw. pamiętaj że wyzwania tylko w meczach badź w karierze zrobisz:p tylko niektóre wyzwania dla gwiazdy robisz na arenie. Jeśli chcesz zrobić wyzwanie na rzuty wolne ja ci polecam zrobić się np w Bayernie monachium, grać na klasie światowej i robić triki przed polem karnym ja tak wymuszam z 6-10 wolnych w meczu z czego 60% to bramki i da się szybko zrobić wyzwania :p
 

Typu921

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wielkie za odpowiedź ale chyba mnie nie rozumiesz :p
Wiem jak wykonywać rzuty wolne drużyna w której gram, ale w meczu towarzyskim, ale w karierze, nawet po zmianie w ustawieniach zespołu że chce strzelać wolne to i tak je wykonuje ktoś inny...
 

ronnin

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wielkie za odpowiedź ale chyba mnie nie rozumiesz :p
Wiem jak wykonywać rzuty wolne drużyna w której gram, ale w meczu towarzyskim, ale w karierze, nawet po zmianie w ustawieniach zespołu że chce strzelać wolne to i tak je wykonuje ktoś inny...
no to przytrzymaj RT i wybierz z listy swojego grajka :p

PS. a zapisujesz ustawienia? ^^
 

Do góry Bottom