fifa 11 aktalizacja składów

grzegorzk16

Użytkownik
Użytkownik
wie ktos czy sa juz aktualne składy do fify bo nie chce mi sie na darmo podłaczac do neta
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze nie ma
 

Dead_Inside

Użytkownik
Użytkownik
juz sa.... od wczoraj wieczorem :)
 

lukasz2110

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Czy mógłby mi ktos opisac jak to zaaktualizowac bo pierwszy raz bede aktualizował gre?
 

theversus

Użytkownik
Użytkownik
Menu główne --> moja fifa 11 ---> edytuj zespoły --> składy --> pobierz aktualizacje :)

potwierdzam aktualizacja już dostępna
 

Cuchulinn

Użytkownik
Użytkownik
Czy jest możliwa aktualizacja składów offline?
 

theversus

Użytkownik
Użytkownik
Nie w Fife 11 nie ma takiej możliwości.
 

lukasz2110

Użytkownik
Użytkownik
tylko czemu niemam tego na swoim profilu tylko na profilu z xbox live na ktorym wcale niegram tylko uzywam go do pobierania aktualizacji jak to zrobic gdy profil nie jest w xbox live?
 

adamokce

Użytkownik
Użytkownik
czy te sklady do fify beda gdzies wrzucone do sciagniecia bo nie chce za bardzo podlaczac neta do xboxa czy jednak jest to konieczne?
 

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
Jak ktoś będzie miał to nich da jakiegoś linka. :) Da się w ogóle tak aktualizować składy?
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizacja już jest i da sie ją zainstalowac sposobem podanym przez Sieraka1717 (najlepiej użyć translatora google, da się ogarnąć). Tutaj macie link do aktualizacji.
 

lukasz2110

Użytkownik
Użytkownik
mogłby ktos to napisac po polsku w skrocie bo tak jak to google tłumaczy to jest to porażka
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Banidos Unidos version 2.0: Atualize seu Fifa 10 pelo Pen Drive link z obrazkami ale przy fifie 10. Potrzebny: pendrive o min pamięci 1gb, i trzeba save z gry zapisać na pendrive. I wtedy odczytać np Xtafem to i wrzucić składy do content/numer twojego profilu(pojawi się po zapisaniu save na pedrive/454108F3/00000001
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
ściągamy sobie z katalogu content/longprofilenumber/454108F3/00000001 swój plik ze składami na pulpit oraz pobieram plik aktualizacji, następnie stąd ściągamy program COncept http://www.megaupload.com/?d=C3E4W5J9 ładujemy tam swój stary save i klikamy Save ID, potem otwieramy w tym programie plik save z aktualizacji klikamy Load ID a następnie Resing i mamy plik z aktualizacją pod naszą konsole
 

NiHooYah

Użytkownik
Użytkownik
aktualke robi się bardzo szybko 5 min i po sprawie ;)
 

Baru

Świeżak
Świeżak
Nie da się w taki sposób aktualizować składów.
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Nie da się w taki sposób aktualizować składów.
nie wprowadzaj ludzi w błąd, to w takim razie jak ja zaktualizowałem??
 

wesolowski19

Świeżak
Świeżak
a czy mógłbyś mi powiedzieć skąd i w jaki sposób mam pobrać plik: content/longprofilenumber/454108F3/00000001 ?
 

Cuchulinn

Użytkownik
Użytkownik
Masz linka w poście #12. U mnie również wszystko działa.
 

Do góry Bottom