Fifa 11,Call Of Duty Black Ops-XBOX potrzebuje aktualizacji help!!

kalkam

Użytkownik
Użytkownik
Cześć,wkladam przerobione gry(od kumpla pożyczone)np.fifa 11 i cod:black ops i chce aktualizje.

to daje zaktualizuj aktualizuje sie,konsola sie wlacza i wylacza wlacza sie gra i nadal aktualzacja to daje zaktualizuj i tak dalej i tak dalej ciagle to samo a fifa 10 i cod modern warfare 2 dziala :) Gier narazie nie sciagam bo niewiem jak tak na 100% to pożyczam. A wiec prosze o Odp.
 

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sprawdź jaki masz dashboard bo domniemam że niższy niż 9199....
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Ja stawiam na to, że źle przerobiony Wave, albo zobacz jaką wersję systemu ma twój kolega, znajdź tą wersję i wgraj ją do Xbox'a przez pendrive.

EDIT:
Wyprzedzony :D
 

kalkam

Użytkownik
Użytkownik
a z jakiej stronki ściągąć te wersje systemu? a pzerobiony to dobrze raczej tylko on ma taki naped raz czyta a raz nie :D bo kumpel tez musial aktualizajce instalowac ale mu weszły a mi coś tak nie :D
 

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najpierw dowiedz się, jaki system potrzebujesz, jak masz LT+ to system 12611, a jak mniejszy niż LT+ to 9199
 

kalkam

Użytkownik
Użytkownik
ok,zapomnialem dodac ze jak juz skonczylem dawac ciagle tak aktualizuj to mi awatar zniknal i nie moge zrobic nowego bo musze miec polaczenie z xbox live? jak sciagne aktual.to bedzie dobrze chyba
 

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ehhh...nie opisujesz niczego konkretnie, avatar znikł bo aktualizacje z gier nie mają wbudowanych avatarów więc jak chcesz go przywrócić to musisz aktualizować dasha offline tylko teraz sprawdź jakiego musisz ściągnąć
 

Do góry Bottom