FIFA 11 - Chelsea - Torres - nie pojawia się

mors1980

Użytkownik
Użytkownik
Cześć,

w necie znalazłem, że 23 lutego 2011 podczas aktualizacji składów miał się pojawić w Chelsea Torres. Owszem aktualizację pobrałem, ale Torresa w Chelsea nie mam (przynajmniej grając po XBL'u). Co gorsze wczoraj grałem z gościem, który Torresa miał w Chelsea (nomen omen zasadził mi nim 2 gole). Ktoś może wie o co chodzi?

pzdr.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
sporo ludzi ręcznie robi transfery zawodników, więc jeżeli nie masz Torresa w Chelsea to wejdź w ustawienia Liverpoolu i przeżuć zawodnika
 

mors1980

Użytkownik
Użytkownik
i to tak działa w wypadku kążdego zawodnika ??? mogę sobie ściągnąć Ronaldo, Messiego itd. ? i czy grając później po xbl w meczu rankingowym będą w mojej drużynie?
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
A może po prostu tamten gość odświeżył sobie profil znaczy się od nowa go zrobił po aktualce i pojawił się Torres i inni zawodnicy? Pamiętam z czasów jeszcze FIFY na PC że po aktualizacji składów zawodnik pojawił się dopiero po rozpoczęciu nowej kariery.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ogólnie nie mam pojęcia czy później będzie występował w meczach rankingowych na necie ale żeby się przekonać to najlepiej sam to sprawdź dużo czasu Ci to nie zajmie, ale jeżeli chcesz zrobić swoja drużynę marzeń to polecam darmowy dodatek Ultimate Team
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
ja mam torrresa w chelsea zrobiłem aktualizacje sładów i oczywiscie karierę od nowa;((
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Grałem na live i torres u przeciwnika był w the blues
Pewnie siedzi w 3 składzie
 

adrian7447

Świeżak
Świeżak
mors1980 -> jeśli przeniesiesz ich "ręcznie" to nie będziesz miał ich w składzie grając na XBL, po sieci w meczach rankingowych masz tylko prawdziwe składy.
 

Do góry Bottom