FIFA 11 - coś jak Anty Aliasing

Fainy4

Świeżak
Świeżak
Mam taki problem z grą FIFA 11. Wszystko ok działa, menu także, ale chyba mam coś nie tak z grafiką. Nie wiem czy to błąd ale nie sądzę by ta FIFA tak miała - po prostu nie ma wygładzania krawędzi. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi z tym wygładzaniem to jest to to samo co Anty Alisaing na PC. To strasznie przeszkadza bo mam wrażenie jakbym grał w FIFE 05 na PC. Dodam że jest to oryginalna gra, ale konsolę mam przerobioną. Da się jakoś to ustawić czy to problem telewizora?
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Anty Alisaing - lol ale się uśmiałem z nazw jakimi operujesz :D Po pierwsze to anti-aliasing. Po drugie: na xboxie nie uświadczysz wysokiego AA. Może po prostu pokaż zdjęcie zrobione dobrym aparatem, a nie opisuj nam coś, co może okazać się dobre, a Tobie wydaje się słabe i zepsute -,-.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Grafika w xbox 360 nie oferuje wygładzania krawędzi
 

Fainy4

Świeżak
Świeżak
Nie powiedziałem że chce dokładnie tego samego, tylko coś w tym stylu, a nie sądzę by to było dobre, bo grafika w FIFIE 10 była lepsza... W dodatku jest to HDMI. Widać to ewidentnie np. gdy gram w trybie Be a Goalkeeper to poprzeczka i słupki bramki nie są wygładzone. Z resztą tak samo jest z liniami boiska, a zawodnicy też jakoś dziwnie wyglądają. Chodzi mniej więcej o to:



Mam takie coś jak po lewej. Są to takie jakby nierówności, a po prawej jest idealnie gładkie.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Nie ma czego takiego jak cos w tym stylu, nie ma wygładzania i tyle, na jednej grze to bardziej widac na innej mniej
 

tysonic

Użytkownik
Użytkownik
Grafika w xbox 360 nie oferuje wygładzania krawędzi
/\ please somebody shoot this guy
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
A po polsku to nie potrafisz napisac co ?
Uklad graficzny w xbox 360 nie wygladza krawedzi w grach tak jak to ma miejsce na PC, owszem zagalopowałem sie piszac ze nie obsluguje wcale ale co nam z tego jak te wygladzanie jest maks 4x i jak widac w niektórych grach to nic nie daje
 

Infernalisss

Świeżak
Świeżak
mam ten sam problem ... tylko żę gram na monitorze ale myślę że to wina framerate monitora
 

krecebeke

Użytkownik
Użytkownik
a ja myślę że to wina przewodu, załamany lub nie dociśnięty
 

Do góry Bottom