Fifa 11 i F1 2010 - pytanie

baton_dk

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Chciałem pograć w te dwie gierki , posiadam konsolę z przeróbką iX 1.6, moje pytanie brzmi czy jeśli pobiorę z działu download te gry to odpalę na konsoli czy muszę je patchować przez abgx? Jeśli tak, to jakie ustawienia wprowadzić w abgx aby po nagraniu gry odpaliły
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Na 100 % nie jestem pewien, ale wydaje mi się że flash iX 1.6 musi być z patchowany na wave 3. Najlepiej użyj programu 360 wavepatcher, jeżeli nie grasz na Live.
 

baton_dk

Użytkownik
Użytkownik
nie gram na live... dzięki za podpowiedź...jeszcze jedno pytanko...znajomy ma już ściągniętą i nagraną na płytkę Fife 11, nie patchowaną bo ma ix LT, jest szansa że jeśli pożyczę od niego , zgram obraz na dysk, spat****e tym 360wavespatcher , wypalę, to będzie śmigać u mnie?
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Albo po prostu wypal sobie płytę z Activate.iso, nie będziesz musiał wtedy nic patchować, tylko najpierw włożyć płytkę z Active.iso, a potem grę.
 

baton_dk

Użytkownik
Użytkownik
a czy ma znaczenie z którego firmware ściągnę activate iso? nie znalazłem bezpośredniego linku , doczytałem że mogę ściągnąć z folderu z któregoś ixtreme'a...tylko czy ma to znaczenie?
 

biperus

Użytkownik
Użytkownik
active.iso jest po to żebyś nie musiał przerabiać obrazu gry na inne wav. Jak masz Ixtreme 1.6 to albo używasz active.iso (wtedy nie musisz przerabiać obrazu gry) lub zmieniasz obraz gry na 3wav programem 360WavesPatcher.
 

Do góry Bottom