Fifa 11 Kariera zawodnikiem

BlackBalde

Świeżak
Świeżak
Siema, zrobiłem sobie karierę zawodnikiem i gram W.Rooney i takie jest moje pytanie. Czy np. za bdb grę mogę dostać propozycję od innego klubu i kiedy ? Czy warto grać zawodnikiem z "wyższej półki" czy takim, który nie jest jeszcze tak znany i dobry ? A i czy bardzo słabym zawodnikiem mogę dostać się do Barcelony czy do Realu ? Jak wy gracie taki trybem kariery to kogo wybraliście i jak daleko doszliście. Pozdro.
PS szukałem takiego tematu i niestety nie mogłem nic znaleźć ;/ Jak jest to bardzo przepraszam...
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Ja również niedawno zacząłem grać zostań gwiazdą z takim wyjątkiem, że ja gram wirtualna gwiazdą stworzoną przeze mnie, ponieważ daje mi to większą satysfakcję. Odblokowywania nowych butów, włosów itp, zwiększanie skill'a, wykonywanie wyzwań. Zaczynamy z przeciętnym zawodnikiem po to, żeby potem miał statystyki po 90.
'A i czy bardzo słabym zawodnikiem mogę dostać się do Barcelony czy do Realu ' Mojego zawodnika umieściłem w Borussi Dortmund i grałem przez 3/4 sezonu, a co z tym idzie mocno rozwinąłem mojego kolesia i po tamtym sezonie(pierwszym) chciały mnie min. Arsenal, Chelsea i Bayern Monachium, ale postanowiłem pozostać w Borussi, bo bałem się, że sobie jeszcze nie poradzę w angielskiej lidze. Po moim drugim sezonie chciał mnie Milan, Tottenham i Juventus, do którego przeszedłem.
Pragnę zaznaczyć, iż gram na legendarnym poziomie trudności
 

kacper4601

Użytkownik
Użytkownik
Ja radze gra virtualem pro , a zawodnik musi by dosc dobry rzeby chcieli cie wziasc do realu lub barcy .
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Ja radze gra virtualem pro , a zawodnik musi by dosc dobry rzeby chcieli cie wziasc do realu lub barcy .
Czytałeś wyżej to co napisałem?
Wirtual pro = Wirtualna gwiazda
 

adrian7447

Świeżak
Świeżak
Jeśli robisz postępy swoją gwiazdą to nawet po pierwszym sezonie możesz dostać propozycje z dobrych klubów, np w moim przypadku po 1 sezonie w Lechu kontrakt oferowały mi Chelsea, ManCity, Juve, Tottenham... Bardzo słabym zawodnikiem możesz oczywiście dostać się do dobrego zespołu, ale może być Ci ciężko wywalczyć miejsce w składzie.
 

JacexPL

Świeżak
Świeżak
Powiem Ci moją historię. Grałem pierwszy sezon w Lechu. W Styczniu już pytał się o mnie Manchester United (mój ulubiony klub) i Arsenal. Byłem tak podjarany tym, ale stwierdziłem, że poczekam do końca sezonu, bo Lech był na pozycji lidera i to ja strzelałem tam większość bramek dlatego chciałem już zostać do końca. Zostałem i Lech wygrał Puchar Polski i Ligę. Na koniec sezonu znowu był mną zainteresowany Manchester United, Arsenal i jeszcze Real Madryt, Lyon, Ajax i Wisła. Nie mam pojęcia czemu aż tyle klubów. Noi przeszedłem do Manchesteru United. Tam się nie mogłem przebić. Grałem grałem ale tam był Rooney. Siedziałem na ławce chyba 2 sezony żaden klub nie był mną zainteresowany. W moim 4 sezonie zagrałem kilka meczy i zgłosiła się po mnie jakaś drużyna z 4 ligi angielskiej. Przeszedłem bo chciałem grać. Doszedłem z nią do Premier League byłem w dobrej formie i znowu chciałe mnie kluby z najwyższej półki. Ale zostałem w Wycombe i gdy dopiero byłem naprawdę dobry przeszedłem do Interu grałem tam chyba 3 sezony a potem znowu do MU i zostałem już do końca. Teraz jestem trenerem Manchesteru. I dobrze mi idzie bo zgarniam wszystko co się da. Tylko, że Rooney ma chyba już 38 albo 39 lat. ; D
 

romeks125

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie czy powołali was do reprezentacji w trybie wirtualnej gwiazdy ??
 

Firioth

Użytkownik
Użytkownik
Tak. Mnie Patrykiem Małeckim.
 

romeks125

Świeżak
Świeżak
Po jakim czasie ??
 

Do góry Bottom