Fifa 11 - niedokończone mecze

Siwy96

Użytkownik
Użytkownik
Witam, ostatnio mam dość uciążliwy problem z graczami (debilami [ inaczej ich nazwać nie mogę] ) którzy przy stanie 3:0 dla mnie odchodzą z gry. Ja w ten sposób nie dostaje punktów a nawet nie mogę zrobić durnego achimenta wygrywając słabszą drużyną.

W Historii meczów wygląda to tak :

Tylko 1 mecz z tych zakończył się normalnie... -.-


Jak widać wygrałem 2 razy Milanem który ma 4 i pół gwiazdki z 5 gwiazdkową drużyną a achimenta nie ma ! Czemu ?! Bo oboje w ostatniej minucie wyłączyli grę !


Macie może sposób na takich delikwentów ?
 

macieQ

Użytkownik
Użytkownik
Nic nie poradzsz. Jak zdobędziesz więcej pkt w multiplayerze to rzadko kiedy kogoś takiego spotkasz. Ten achievement łatwo zrobić grając jakimś zespołem co ma 3/4 gwiazdki. Wtedy jest Ci trudnej zdobyć np. 3 bramki, a wygrać możesz np.1 bramką, to może przeciwnik nie opuści meczu. Ja na początku jak zaczynałem grać w fifę, to ok. co 3 osoba wychodziła po przegranym meczu. Zawsze po takiej "ucieczce" wystawiałem mu ocenę negatywną żeby nie zagrać z nią w przyszłości. Jedyny plus takiej ucieczki (przez przeciwnika), to zaliczenie go jako wygrany. Z tego co widzę to masz już rozegranych powyżej 100 meczy. Na tym poziomie już powinieneś nie spotykać takich osób. Ja mam rozegrane prawie 300 meczy i już nie pamiętam aby ktoś uciekł z meczu. Czasami się zdarzał ktoś kto wyszedł z meczu np. po pierwszej połowie, a później wysyłał w wiadomości, że nie ma czasu i musi kończyć, ostatnio jakoś często to mi się zdarzało :]
 

naughtydog

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej wziasc ze znajomym zagrac gre rankingowa, machnac 5 remisow i dostaniesz Ty i on.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Jeśli ktoś wyjdzie po 5min gry to ranking mu spada a tobie rośnie. Do tego 3:0 dla ciebie
 

naughtydog

Użytkownik
Użytkownik
To prawda, ale do osiagniecia mecze musza byc niestety ukonczone.
 

Siwy96

Użytkownik
Użytkownik
To prawda, ale do osiagniecia mecze musza byc niestety ukonczone.
i w tym jest problem ...

Mam nadzieje że w Fifie 12 będzie to wszystko lepiej działało .
 

Eiliff

Użytkownik
Użytkownik
Jak znam EA to nie będzie ^^, ale może DR (David Routter-fifa na konsole) nas zaskoczy
 

Do góry Bottom