fifa 11 pal pl szop squad

turysta

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem, nagrałem fife 11 i gdy chcę odpalic w konsoli pokazuje mi napis odtwórz dvd, gdy to włączam pakazuje mi sie logo xbox w odtwarzaczu. To samo mam z pożyczona kopią f1 2010 pl. możecie mi jakoś pomóc?


edit. nie mam pojęcia jaką mam przeróbke ale do tej poty każda gra śmigała
 

tomas89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wersje od SZOPASQUAD zarówno Fifa jak i F1 nie miały oryginalnego wave 6, który powinny mieć. A Ty nie masz Ixtreme LT ani 1.6 NS i dlatego gra Ci nie działa. Musisz na nowo zrobić obraz z nagranej płyty jeśli skasowałeś go z dysku i wgrać patcha na odpowiedni wave, pasujący do Twojego firmware
 

turysta

Użytkownik
Użytkownik
kurde tylko nie wiem jaki ja mam wave i nie wiem jak go sprawdzic, mozesz mnie naprowadzic?
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Żeby sprawdzić wave użyj np . Agbx który znajdziesz na naszym forum + żeby spatczować wave patcher. Najlepiej na jak najmniejszy wave żeby gra Ci odpaliła.
 

Gsm Liberty

Użytkownik
Użytkownik
kurde tylko nie wiem jaki ja mam wave i nie wiem jak go sprawdzic, mozesz mnie naprowadzic?
Szybciej wrzucisz LT:)
 

turysta

Użytkownik
Użytkownik
Szybciej wrzucisz LT:)
jak to??

biore sie za paczowanie na wave 3 chyba wystarczy, GSM mozesz mi podac linka jak samemu zrobic lt? o ile by mi sie udało bym nie musiał sie męczyc z tymi wave na przyszłośc. Z góry dziei za odpowiedz
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
żeby zrobić sobie LT musisz mieć do tego sprzęt i chęci. Nie jest to takie łatwe jak ci się wydaje: http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html
http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/ixtreme-1-6-1-ixtreme-lt-1-1-a-64700.html
Powinno cię oświecić z tych linków. Lepiej powierz to komuś co się tym zajmuje. Na forum w dziale Giełda-> usługi znajdziesz kogoś w pobliżu twojej miejscowości co powinien ci to zrobić za małą opłatą.
 

turysta

Użytkownik
Użytkownik
aaa myślałem ze to kwestia wyciągnięcia n apędu i wgraniaodpowiedniego firmware :) no cóż napisze na giełdzie moze ktos mi to zrobi
 

tomas89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
aaa myślałem ze to kwestia wyciągnięcia n apędu i wgraniaodpowiedniego firmware :) no cóż napisze na giełdzie moze ktos mi to zrobi
No bo to jest kwestia rozebrania konsoli, wyciągnięcia napędu, podłączenia do PC, przygotowanie odpowiedniego firmware i wgranie go do napędu :)
 

turysta

Użytkownik
Użytkownik
ja wyczytałem ze sa potrzebne jakies kontrolery sata itp :)

fifa była na wave 3 przerobiłem na wave 2 i wciąz ten sam problem. f1 nawet nie zmieniałem bo szkoda płyt

tomas czyli chodzi o to ze wystarczy wuciąhnąc napęd podłączyc tam gdzie mam naped z konpa i przez program ściągnąc LT? czy jakies dodatkowe czynności?
 

Batonax

Użytkownik
Użytkownik
Witam, ja mialem ten sam problem. Okazalo sie ze gra jest spaczowana na wave3. Niestety zmarnowalem 3 plyty na F1 :p Mam Ixtreme 1.61 i musiałem spaczowac obraz plyty z 3 na 4 (program - wave patcher). Wszystko teraz pieknie trybi :D Pozdrawiam.
 

wiktor96

Banned
Użytkownik
czy ta wersja jest dobra
 

turysta

Użytkownik
Użytkownik
czyli zeby działała musze spaczowac na wave 4?
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
jak masz Ixtreme 1.61 to tak musisz właśnie zrobić
 

Do góry Bottom