fifa 11 słaby przyrost piłkarzy w karierze? ;/

xboxfan^^

Banned
Witam posiadam fife 11 i gram kariere oczywiscie na x360 :). Problem lezy w tym ze gram juz chyba 4 sezon i taki agbonlahor potrafi strzelac 2 gole na mecz czasami nawet 4(sic!) i wzrósł o jedno oczko. To samo inni piłkarze słabo rosną że aż odechciewa się grac neymar ma 21 lat i ciągle strzela piękne bramki a i tak stoi z średnią 78 w miejscu. Pomóżcie mi bo nie wiem czy ja coś źle robie czy jak....?
 

depcik94

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam ten sam problem nic nie wzrasta tylko cały czas spada gram młodymi zawodnikami strzelam nimi dużo bramek i nic:(
 

jakubinho

Użytkownik
Użytkownik
U mnie w Borussi po 3 roku D. Le Tallec ma 66, na samym początku spadł mu jeden punkt, a potem został królem strzelców Budesligi (20 goli) i cały czas m tyle samo, a ma napisane "Ma duży potencjał, wystawiaj go często", a taki Mascherano ma napisane "Wykorzystał już prawie cały swój potencjał", a po 1 sezonie u mnie z 84 wskoczył na 85.
 

xboxfan^^

Banned
To co my złego robimy że oni nie rosną u mnie taki agbonlahor ma w samej lidze 34 bramki i króla strzelców a wzrosł tylko o jedno oczko...
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Tak jest w Fifie tryb menadżerski jest skopany na maksa
 

xboxfan^^

Banned
to warto wgl grać?...
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Warto, ale mam nadzieję, że to poprawią w kolejnej części. Ja natomiast zauważyłem ciekawą(a raczej troszkę żałosną) względem gracza sprawę, mianowicie: Każdy piłkarz po 'trzydziestce' traci punkciki co najmniej raz w sezonie, nieważne jak dobrym i tak je traci. Jak grałem Juventusem, to Del Piero 3 razy do rząd był królem strzelców, ale mimo to tracił swoje umiejętności. Kolejny przykład to Diego Forlan. W jednym sezonie ligowym(bez pucharów) zdobyłem moją rekordową liczbę bramek, 53!! Mimo to, pojawił mi się komunikat 'zawodnikowi nie idzie najlepiej' OMG!! powinni coś z tym zrobić. Pragnę zaznaczyć, iż gram na legendarnym i nie wiem czy ma to cokolwiek wspólnego z tym, czy nie, ale miejmy nadzieję, że to poprawią w przyszłej odsłonie FIFY.
 

Gears6542

Użytkownik
Użytkownik
W fifie 11 już tak jest. Przykładowo Forlan, niezależnie od tego ile bramek strzelicie zawsze straci jeden punkt w 1 lub 2 sezonie. Polecam FIFA 11 Best Young Players | Fifa Fanatic
 

Cuchulinn

Użytkownik
Użytkownik
Przyrost faktycznie jest słaby i stawianie na młodych nie jest niestety tak opłacalne jak być powinno. Co do spadania Forlanów i Del Pierów to się z Wami nie zgodzę. Oni się starzeją, muszą słabnąć. Skoro taki X ma 32 lata i 80 punktów, i zdobędzie w swojej lidze króla strzelców to, znaczy że wtedy powinien stać się lepszy? No to skoro przy 80 mu się udało zostać królem to przy 81 też mu się uda. Idąc dalej tym tropem, gracz X co roku będąc lepszy w wieku 40 lat będzie miał 88 umiejętności. Czy tak jest w rzeczywistości?

Jak dla mnie lipa jest z tym, że nie można czasami wyszkolić zmiennika. Kupuję chłopaka co ma 17 lat i 70 umiejętności, dotychczas moim najlepszym zawodnikiem na tej pozycji był ktoś w wieku lat 33 o umiejętnośćach 78. I teraz chciałbym dać grać staremu przez większość meczu i około 60min wpuszczać zawsze młodego, żeby się ogrywał/ W rzeczywistości faktycznie zdobywałby doświadczenie i w wieku 20 lat mógłby grać już pełny wymiar w pierwszym składzie mając jakieś 74 a w Fifie jest tak, że chłopak niby nie dostaje szansy i traci punkty co kończy się tym że w wieku 20 lat ma ich 67 i ze świetnie rokującego się młodziana staje się, średniakiem.
 

Przemo Plewa

Świeżak
Świeżak
w poprzednich fifach można było np. w kalendarzu dodawać treningi (indywidualne,drużynowe). oczywiście zmęczenie między rozgrywkami wzrastało, ale oceny piłkarzy znacząco wzrastały w trakcie sezonu. w 11 niestety tego nie ma i faktycznie, piłkarzom w porównaniu z porzednimi wersjami zawodników oceny niemal są nieruchome.
 

br0nek.

Użytkownik
Użytkownik
w kalendarzu można dodawać treningi? ;o w jaki sposób i w której fifie?
 

Do góry Bottom