• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Fifa 11 z dysku "klatkuje"

sily

Użytkownik
Użytkownik
witam, mam problem z fifa 11, gdy gram z dysku, to komentarz strasznie sie spoznia i gra "klatkuje" ma ktos podobnie, co moze byc przyczyna?

Oski1919

Użytkownik
Użytkownik
Widziałem jak reklamowali slim, że super itp, teraz widzę, że coraz więcej problemów z nia, no, ale cóż.
przejdźmy do tematu: Jeżeli mówisz, że tylko fifa, to zobacz może czy jakiś twój znajomy nie ma fify i spróbój z jego płytki. Albo możesz jeszcze zobaczyć czy dobrze na dysk twardy angrałeś , spróbój ejszcze raz, chodź wątpie, ponieważ jak powiedziałeś z lyty też ścina.

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
płyta nie jest zniszczona na tyle aby mogło tak się dziać
Może płyta ma rysy i to jest problemem, chociaż nie bo na dysku masz tak samo.
Skoro z płyty też przerywa to dysk odpada, może ta gra tak ma
(niech jakis posiadacz fify 2011 na slima sie wypowie) :\
BTW Pociesze cie bo grajac w Fallouta 3 na Slimce też mi Klatkuje (czasami) albo łapie zwieche ;)

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No ja właśnie też zapisuje na tych 4(a raczej 3.3, bo prawie 700MB jest ''dla konsoli'')i gdy gram w breach (zapisanej tam gdzie savey'y)to również lubi klatkować. Ale w twoim przypadku to raczej nie ma miejsca

Do góry