Fifa 11 z dysku "klatkuje"

sily

Użytkownik
Użytkownik
witam, mam problem z fifa 11, gdy gram z dysku, to komentarz strasznie sie spoznia i gra "klatkuje" ma ktos podobnie, co moze byc przyczyna?
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
A dysk oryginalny?
Konsola? PC?
Jaka wersja?
Nie mam szklanej kuli :(
 

sily

Użytkownik
Użytkownik
dysk WD z allegro, Xbox 360, oryginalna płytka, przed chwilą zauważyłem ze z płytki też mi przerywa, płyta nie jest zniszczona na tyle aby mogło tak się dziać
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jaka wersja Xboxa (Slim,Jasper,Falcon,etc)?
Inne gry też ci przerywają?
 

sily

Użytkownik
Użytkownik
Slim, tylko fifa zaczęła
 

Oski1919

Użytkownik
Użytkownik
Widziałem jak reklamowali slim, że super itp, teraz widzę, że coraz więcej problemów z nia, no, ale cóż.
przejdźmy do tematu: Jeżeli mówisz, że tylko fifa, to zobacz może czy jakiś twój znajomy nie ma fify i spróbój z jego płytki. Albo możesz jeszcze zobaczyć czy dobrze na dysk twardy angrałeś , spróbój ejszcze raz, chodź wątpie, ponieważ jak powiedziałeś z lyty też ścina.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
płyta nie jest zniszczona na tyle aby mogło tak się dziać
Może płyta ma rysy i to jest problemem, chociaż nie bo na dysku masz tak samo.
Skoro z płyty też przerywa to dysk odpada, może ta gra tak ma
(niech jakis posiadacz fify 2011 na slima sie wypowie) :\
BTW Pociesze cie bo grajac w Fallouta 3 na Slimce też mi Klatkuje (czasami) albo łapie zwieche ;)
 

sily

Użytkownik
Użytkownik
tez fallouta 3 mam i jest ok:) hmm, a moze być winne miejsce gdzie zapisuje save?? bo nie zapisuje na dysku 250 gb tylko tym zintegrowanym 4gb
 

hashpl

Banned
A moze grales w sieci i akurat lagi byly ? Czesto sie zdarza ze przez lagi komentarz sie późni i ogolnie rozgrywka jest przylagowana
 

sily

Użytkownik
Użytkownik
nie nie:) to spawdzane na single, i rwie jak cholera, jakbym gral na słabym kompie z max grafa
 

hashpl

Banned
Dziwne, a inne gry jak Ci chodza ?
 

sily

Użytkownik
Użytkownik
hmmm, wyjalem dysk i co? fifa dziala normalnie
 

hashpl

Banned
To moze sprobuj sformatowac dysk ale troche dziwne bo jak mowisz ze odpalales Fife z plyty i bylo to samo to raczej nie wina dysku
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No ja właśnie też zapisuje na tych 4(a raczej 3.3, bo prawie 700MB jest ''dla konsoli'')i gdy gram w breach (zapisanej tam gdzie savey'y)to również lubi klatkować. Ale w twoim przypadku to raczej nie ma miejsca
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
(do kosza)
 

sily

Użytkownik
Użytkownik
hmmm, po wlozeniu dysku dalej tnie, nie wiem co jest grane
 

hashpl

Banned
Sprobuj sfrormatowac dysk o ile nie masz na nim waznych danych , sprobuj rowniez przekopiowac save na karte pamieci pendrive lub na pamiec wbudowana w slimie i wtedy odpalic gre z dysku
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
przenies save'y na dysk . (wiem głupie ale może jednak..)
sprobuj rowniez przekopiowac save na karte pamieci pendrive lub na pamiec wbudowana w slimie i wtedy odpalic gre z dysku
Z tego co napisał trzyma je własnie na wbudowanych 4GB
 

sily

Użytkownik
Użytkownik
nawet jak gram z płyty, save mam na tym 4gb, wiec głowny dysk jakby nie był uzywany....
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jednak spróbuj przeniesc na dysk bo mi te 4GB sprawiają podobne problemy
 

Do góry Bottom