Fifa 11

kylex

Użytkownik
Użytkownik
Czy są jakieś znaczące różnice w trybie managera w FIFIE na pc i XBOXie?
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Jest kilka różnic. Najbardziej zmienił się interfejs, menu główne. Ten na PC jest taki sam jak w FIFIE 10 na xboxie. Ten nowszy jest fajny lecz brakuje mu kilka elementów, jak chociażby brak łowcy talentów, brak ulepszania trenerów i stadionu i jeszcze kilku rzeczy. Jest za to w centrum okno gdzie wyświetlają się różne wyniki i wydarzenia np. kontuzje (jest to bardzo wygodne). Co do reszty to jest mniej więcej podobnie.
 

kylex

Użytkownik
Użytkownik
Mam poradnik do fify pc z gier online i na jego podstawie doszedłem do wniosku że tryb managerski w fifie 11 został jakoś mocno okrojony. Dobrze mi się wydaje czy jestem w błędzie?
 

obszan

Użytkownik
Użytkownik
Fifa 11 na PC jest mocno okrojona, użytkownicy PC musza się obejść smakiem jeśli chodzi np. o funkcję pro-passing, czy też opcję gry bramkarzem.
 

Milex

Użytkownik
Użytkownik
Kolega pyta o tryb menadżerski nie o gameplay. W 11 na Xa menadzer jest dosc ubogi. I nie mozna kombinowac z transferami tak jak w poprzedniej edycji :p
 

290292

Użytkownik
Użytkownik
Ale i tak na xklocku jest lepiej niz na PC :D
 

setoslavv

Świeżak
Świeżak
Ale i tak na xklocku jest lepiej niz na PC :D
nie ma co porownywac fifa na pc jest slaba od dawna.
 

Trybex

Użytkownik
Użytkownik
setoslavv chciałeś oczywiście napisać słaba do tego roku. Przecież teraz wyszła fifa "wc 11" (moje nazewnictwo) na Pc czyli wersja jakby world cup ze składami z 11 + menusy i system menadżerski z 10. Tak, w fifie na pc są skauci, rozbudowa stadionu itp znane z np z f10 a gameplay nie różni się od fify wc/10. Ten kto tego nie widzi jest po prostu ślepy. Co oczywiście nie zmienia faktu że wersja konsolowa jest trochę świeższa. Nie ma jednak co się jarać bo wersja 12 będzie już wszędzie taka sama:)
 

Krwawy Mechanik

Użytkownik
Użytkownik
Wersja na pc bez możliwości gry bramkarzem oraz bardzo okrojony tryb menadżerski
Wersja xBox Cud Miód i Orzechy :p
 

nivval

Użytkownik
Użytkownik
FIFA 11 na PC to FIFA 10 na X360 !
FIFA 11 na x360 ma delikatnie lepsza grafike od FIFY 11 na PC
 

e.cartman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
FIFA 11 na PC to FIFA 10 na X360 !
FIFA 11 na x360 ma delikatnie lepsza grafike od FIFY 11 na PC
Poza tym całkiem inny silnik gry, fizykę itd...
 

Do góry Bottom