fifa 11

kozik123

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wie ktoś kiedy bedzie aktualizacja składów fify 11 z zimowego okienka transferowego??
 

cin_mar

Użytkownik
Użytkownik
heh, ja znów wyczytałem gdzieś że 25. ale przyjmijmy że w 2 połowie lutego będzie :)
 

mathes0015

Użytkownik
Użytkownik
Hej mam takie zapytanie ;) Mam przerobionego xboxa 11, Fife 11 nie oryginalną, Xbox nie był nigdy podłączany pod neta.. I gdybym ja chciał sobie również zaktualizować składy? Czy konsola zostanie zbanowana?:] Sory, ale jeżeli chodzi o tą sprawę jestem kompletnie zielony ;) Gram sobie tylko w gierki na Single :) ale właśnie ciekawi mnie ta aktualizacja ;))
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Hej mam takie zapytanie ;) Mam przerobionego xboxa 11, Fife 11 nie oryginalną, Xbox nie był nigdy podłączany pod neta.. I gdybym ja chciał sobie również zaktualizować składy? Czy konsola zostanie zbanowana?:] Sory, ale jeżeli chodzi o tą sprawę jestem kompletnie zielony ;) Gram sobie tylko w gierki na Single :) ale właśnie ciekawi mnie ta aktualizacja ;))
Jak podepniesz do internetu to nikt nie wie co się stanie. Możesz zostać oflagowany, ale równie dobrze może Ci nic nie być
 

Do góry Bottom