Fifa 12 (2011) pl.pal.xbox360-szopasquad

TigraTeam

Banned
!TigraTeam dzięki, czyli jak wgram nowego dasha i usunie mi przeróbkę to ani fify nie bede mial ani przeróbki?;>
Dokladnie musialbys wgrac LT 1.91 i wtedy aktualizowac
 

jojours

Świeżak
Świeżak
przeczytałem cały ten temat a także ten:
http://xboxforum.pl/iso-i-jtag-f10/fifa-12-pal-xbox360-rrod-102836.html
i nadal nie rozumiem co trzeba zrobić aby ta gra działała normalnie i niczego nie usuwała. zarówno wersja rrod i szopasquad. widze natomiast niechęc "starszysz" uzytkowinkow tego forum do osób nowych a także udowadnianie swojej wyższości nad nimi.
ja na tych nowych przeróbkach się nie znam zawsze stosowałem ten tutorial:
http://xboxforum.pl/oprogramowanie-f13/[tutorial]-sprawdzanie-kopii-gier-dla-ixtreme-lt-42393.html
i wszystko działało jak należy, teraz widze że trzeba przerabiać LT na 1,9 1,91 1,92 (sam nie wiem które) a potem wgrywać 599. czy jest ktoś kto potrafi to szybko prosto i przejrzyscie w paru punktach rozpisać dla osob nie rozumiejacych wszystkich trudnych pojęć?
z góry dzieki
 

TigraTeam

Banned
Fifa wymaga dasha 599 tego ostatniego ktory kasuje przerobke chyba ze ma sie LT 1.9 1.91 wszystkie fw ponizej zostaja usuniete przez aktualizacje.

Takze jesli ktos ma LT 1.9 1.91 moze spokojnie aktualizowac i grac Ci co nie maja ponowny flash teraz to juz sie chyba nieoplaca na LT 1.91 lepiej poczekac na 2.0
 

jojours

Świeżak
Świeżak
chyba już rozumiem.
1) wiem że ja mam LT 1,1 i wgranie tego dasha 599 usunie mi tą moją "przeróbkę" i nie będą działały inne "kopie" które do tej pory działały?
2) jedyna możliwość to wgranie nowego LT 1,9 lub 1,91 i zainstalowanie dasha 599 ?
3) jeżeli bardziej opłaca się poczekać na LT 2,0 to czy po przerobieniu przez kogoś (sam nie umiem) będe miał automatycznie ten dash 599 czy jakoś sam to będe musiał zainstalować ?

dziękuję za pomoc to 2,5 linijki tekstu które wyjasniły mi wiecej niż 20 poprzednich stron
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Poczekaj na lt+ 2.0 i oddaj konsole żeby ci to wgrali. Dasha narazie sam nie ruszaj. Ten co ci będzie przerabiał powiedz żeby ci wgrał
 

TigraTeam

Banned
chyba już rozumiem.
1) wiem że ja mam LT 1,1 i wgranie tego dasha 599 usunie mi tą moją "przeróbkę" i nie będą działały inne "kopie" które do tej pory działały?
2) jedyna możliwość to wgranie nowego LT 1,9 lub 1,91 i zainstalowanie dasha 599 ?
3) jeżeli bardziej opłaca się poczekać na LT 2,0 to czy po przerobieniu przez kogoś (sam nie umiem) będe miał automatycznie ten dash 599 czy jakoś sam to będe musiał zainstalować ?

dziękuję za pomoc to 2,5 linijki tekstu które wyjasniły mi wiecej niż 20 poprzednich stron
1 tak
2 tak
3 ktos kto Ci bedzie przrabial wgra Ci dasha
 

greqdz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
kiedy wyjdzie lt 2,0 ??ile trzeba jeszcze czekac
 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
KU*WA CO ZA J**ANY DEBIL. lt 2.0+ wyjdzie jutro o godzinie 15.28, a żeby uruchomić fife, to trzeba mieć dasha z 2014r. i przeróbke ixtreme lt 8.0 BETA (ona wychodzi za 10 lat)
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Mógłby ktoś podać link do torrenta z FIFA 12 PL?
Byle nie ze sky-games, bo z niewiadomych przyczyn, gra od 5 godz. nawet nie ruszyła ;|
 

kamiIeqPL

Banned
Mógłby ktoś podać link do torrenta z FIFA 12 PL?
Byle nie ze sky-games, bo z niewiadomych przyczyn, gra od 5 godz. nawet nie ruszyła ;|

FIFA 12 (2011) PL.PAL.XBOX360-SZOPASQUAD | POLSKA WERSJA JZYKOWA ť Strona 3 ť EXSite.pl - Portal ze wszystkim

Masz tu w linkach, szybciej ściągniesz niż z torków :)
 

Tomaszek88

Banned
Użytkownik
Dobra, a ja mam problem. Nagrałem tą wersję, wszystko poszło bez błędów. Wsadzam płytkę do konsoli i wywala mi komunikat o nieznanej płycie. Dash oczywiście 13599 i LT 1.91. Ktoś ma jakiś pomysł?
Ponawiam.

Wiem że są tutaj rozgarnięci ludzie więc proszę o pomoc.
 

dozik

Świeżak
Świeżak
Dobra, a ja mam problem. Nagrałem tą wersję, wszystko poszło bez błędów. Wsadzam płytkę do konsoli i wywala mi komunikat o nieznanej płycie. Dash oczywiście 13599 i LT 1.91. Ktoś ma jakiś pomysł?
Jest tu spore zamieszanie co do wersji dasha i tym podobnych, a grał już ktoś w tę wersję i śmiga normalnie? :)
 

Jameroo

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem czy ktoś wspominał ale jest już w sieci Fifa 12 PL z ssv2.
 
nie wiem czy ktoś wspominał ale jest już w sieci Fifa 12 PL z ssv2.
jak się nazywa? ew. gdzie widziałeś?
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem czy ktoś wspominał ale jest już w sieci Fifa 12 PL z ssv2.
Jak ktoś będzie miał możliwość, to niech wstawi do tego tematu DMI i SS z wersją ssv2
 

eF1eden

Użytkownik
Użytkownik
FIFA 12 (2011) CZECH.POLISH.RUSSIAN.PAL.XBOX360-TOMiAN | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

RELEASE: FIFA.12.CZECH.POLISH.RUSSIAN.PAL.XBOX360-TOMiAN

REGiON: PAL
JĘZYK: PL
ABGX360: http://s4.ifotos.pl/img/xD_hqrxnws.png
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
jak się nazywa? ew. gdzie widziałeś?
na sky games.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
FIFA 12 (2011) CZECH.POLISH.RUSSIAN.PAL.XBOX360-TOMiAN | POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

WERSJA Z SSV2


RELEASE: FIFA.12.CZECH.POLISH.RUSSIAN.PAL.XBOX360-TOMiAN

REGiON: PAL
JĘZYK: PL
ABGX360: http://s4.ifotos.pl/img/xD_hqrxnws.png
POSiADA SSV2

przeciez ta fifa co podałes nie przechodzi weryfikacji w abgx heh
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Da się w jakiś sposób wyjąć DMI i SS z wstawki, która posiada SSV 2? Wstawić do tego tematu i, żeby ci co maja wersję od szopasqad mogli sobie wgrać i grać w miare bezpiecznie po necie??
Wybaczcie za moje noobskie pytanie.
 

Do góry Bottom