FIFA 12 problem z online

thomaspl

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam problem z grą online w fifa 12. Dzisiaj włączam Fifkę uruchamiam sezony pojedynków a tam taki komunikat "Twój profil gracza nie ma wystarczających uprawnień do skorzystania z tej funkcji"
Gram na kodach xbox live 48h, ostatni raz grałem wczoraj w nocy normalnie grałem a dziś lipka. BFBC2 i inne gry normalnie na necie mi chodzą a Fifa się dziś obraziła:/ W czym problem?
 

utipaja

Świeżak
Świeżak
ja sobie zablokowałem ultimate team , a jak proboje wybrac nowe pytanie awaryjne po zatwierdzeniu hasła wyskakuje mi ze nie mozna go ustawic . jakieś pomysły ?
 

maczosito

Banned
Z tego co ostatnio czytałem na forum Ea sports to osoby hackujące czy wgrywające gwiazdę virtual pro maja dostać dożywotnie bany na grę online w fife jeżeli coś przy tym robiłeś to masz teraz efekt że nie warto oszukiwać
 

thomaspl

Użytkownik
Użytkownik
Nic nie było robione nie odpowiedniego. Bynajmniej sobie poradziłem już, wystarczyło ponownie pobrać online pass z historii pobierania i wszystko śmiga
 

lydi10

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.Tez mam taki sam problem. ;/ Ponowne pobranie online passa nic nie dalo.Mam gold trial i po wejsciu do fify wyskakuje wiadomosc ze moje konto nie ma uprawnien.Wczesniej nie bylo zadnych problemow.Dopiero dzisiaj ;/ Czekam na odp
 

Do góry Bottom