FIFA 12 problem

aldos

Świeżak
Świeżak
Witam.
Niedawno zakupiłem Fife 2012. Mam dziwny problem i nie jest to problem, który występuję po wgraniu patcha. Dla pewności nie widzę nigdzie u siebie na konsoli pliku UGC czy to w pamięci konsoli czy to w grze, wyczyściłem pamięć podręczną ale problem dalej występuję. Do sedna spotkał się ktoś kiedykolwiek z zacinaniem się Fify 12? Czasami zatnie się przy savowaniu, przy ładowaniu, przy symulowaniu meczu, przy przechodzeniu do kolejnego dnia i czasami po meczu(czyli w zasadzie za każdym razem można się spodziewać). Wtedy konsole muszę wyłączać 'z palca' a save nie nadaje się do gry. Zaczynam od poprzedniego save na którym błąd jeszcze nie wystąpił aby móc załadować karierę(lecz czasami i ten save się uszkodzi). Masz dosyć już tego błędu, ponieważ zmarnowałem dobre ponad 40h gry a nie koniecznie chcę zaczynać piątą karierę żeby pod koniec sezonu był błąd z save. Jakieś rady? Przeprasza, że tak nieskładnie napisane. Jeśli ktoś może niech mi powie jak nazywa się plik UGC w polskiej wersji językowej bo może tutaj popełniam błąd. Czy razem z usunięciem pliku UGC trzeba usunąć wszystkie wcześniejsze savy? Konsola nieprzerabiana slim
Pozdrawiam.
 

Zagaj

Użytkownik
Użytkownik
A zainstalowałeś na dysk jak nie masz spróbuj na pen-drive i czy wtedy problem bedzie się pojawiał
 

aldos

Świeżak
Świeżak
tak zgrałem fife na dysk. sugerujesz, żebym fife zgrał na pendriva?
 

Zagaj

Użytkownik
Użytkownik
nie bo jakbyś nie posiadał dysku to możesz tak zrobic bo myślałem że coś z płytą nie tak ale jak się zgrała to jest ok
 

aldos

Świeżak
Świeżak
próbuje znaleźć jakieś rozwiązanie bo gwarancja raczej tego nie uwzględnia a nawet nie wiedziałbym jak to uzasadnić. No trudno kombinuje dalej i czekam na dalsze podpowiedzi
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Co do gry jest ok, stawiamna padajaca konsolę

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
Akurat tak sie sklada, ze nie pada konsola, tylko jest problem z gra, ktory jest powszechnie znany i pojawia sie na Ps3 oraz 360. Niestety do tej pory nie pojawil sie zaden patch, ktory by rozwiazal problem.
Ogolnie zalecenia to:
- usuniecie pliku USG (jesli go nigdzie nie widzisz to pewnie zostal juz usuniety)
- usuniecie autosejwow (pozostaw tylko ostatni z cariery)
- wyczyszczenie cache
- pobieranie ponownie aktualizacji do gry
- zrobic kopie sejwu z kariery przed koncem sezonu, gdyz wtedy najbardziej lubi sie wszystko pierdzielic

Nic wiecej raczej nie da sie zrobic. Ewenualnie sprzedac posiadany egzemplarz gry i zakupic ponownie inny.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ponad 130h nie bylo przypadku zwiechy :)

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
U 2 znajomych rowniez wszystko smiga, ale sporo osob w sieci ma problem z ta gra. Troche nie chce mi sie wierzyc, ze nagle na szersza skale padaja xboxy i pstrojczyny :p Raczej zlosliwosc rzeczy martwych i troche pecha :)
 

Do góry Bottom