Fifa 12 - Sterowanie,odbiór piłki + Tryby Gry

t0tti89

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie problem...

otóż odnosze dziwne wrazenie ze odbior pilki jest jakis "inny" dokladniej nie moge doslownie wbiec czy odebrac pilki tylko dany pilkarz stoi tak statycznie z odlegoscia ok 1m ciezko wbiec komus w nogi i moje pytanie czy to jest wina ustawien czy tak w fifie juz jest ? czy trzeba cos pozmieniac recznie

i pytanie drugie odnosnie trybow gry,gram kariere trenerska czyli jest to normalna rozgrywka plus transfery itd ? czy gra sie jakos inaczej ?,pozniej jest grajacy trener czyli robie wlasnego zawodnika i tak samo mieszam w skladzie ?,pytam sie bo nigdy nie gralem tak doglebniej w zadna fife
 

a.macierewicz

Świeżak
Świeżak
W ustawieniach masz opcje,zeby przejsc na stary system obrony.
 

servanor

Użytkownik
Użytkownik
Ten nowy system jest dobry jak sie go ogarnie ;) Juz coraz lepiej wychodzi i coraz czesciej nalive wygrywam ale latwo popelnic blad i wtedy **** ;/
 

Mariusz Kędzierski

Użytkownik
Użytkownik
w ustawienia poszukaj zeby starsze istawienia wlaczyc
 

iLaSkA

Użytkownik
Użytkownik
Ale pamiętaj, że stare ustawienia nie działają gdy grasz online.
 

TrueGrand

Użytkownik
Użytkownik
Dzialaja ^^
 

bartosz2908

Świeżak
Świeżak
to jak można podczas gry on-line ustawic starą obrone ?? ja mam wył. pole gdy daje na kontroler przed meczem ?
 

marcin181

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam pytanie Gram tryb menadżerski grałem poł sezonu Borussią i gram teraz już poł Realem! I dlaczego nie ma Ligi mistrzów! co to ma być do cholery? O co tu chodzi?
 

kiczo1993

Użytkownik
Użytkownik
Europejskie Puchary dochodzą po ukończeniu I sezonu.
 

Do góry Bottom