Fifa 12 usa xbox360-zry

Dynamo

Użytkownik
Użytkownik
Pojawila sie juz Amerykanska wersja Fify a wiecie co mnie cieszy bez zabepieczenia wymagany tylko przerobka 1.9x, wymaga dasha 599
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Spokojnie. Z Deus Ex'em było podobnie. Wersja ANG. była normalna, nie wymagała żadnej przeróbki, a wersja PL? Żeby zagrać musiałeś wgrać LT 1.9
Mam nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy.
 

ptrq

Użytkownik
Użytkownik
Było już w temacie o Fifie.

>up
Ale z Deus Ex'em chodziło o dash'a. Zabezpieczeń gry raczej nie powinni zmienić.
 

konradstw

Użytkownik
Użytkownik
Prosta sprawa na 90% PAL/RF NIE BĘDZIE miało XGD3, lecz wymagać będzie na 1000% LT 1.91 + Dashboard 13599, bez tego nawet nie macie co marzyć.
 

Maki300

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam ix 1.6 czyli z tego co rozumiem musze przerobić konsole na LT 1.91 tak? Chyba sie nie opłaca skoro niedługo ma się pojawić wersja 2.0
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
LT 20 wyjdzie jak będzie gotowe może nawet w grudniu, a może jutro
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam ix 1.6 czyli z tego co rozumiem musze przerobić konsole na LT 1.91 tak? Chyba sie nie opłaca skoro niedługo ma się pojawić wersja 2.0
Szkoda Ci 20-50zł za przeróbkę?
Nie wiadoma kiedy wyjdzie 2.0. Odkąd wyszedł Deus Ex PL mówiło się, że wyjdzie na dniach i co? Minęło 3tyg. i nawet nie ma żadnych wieści. Radzę nagrywać teraz LI 1.91, bo między czasie może wyjść wiele fajnych gierek, w które pograsz.
 

Maki300

Użytkownik
Użytkownik
Chyba właśnie tak zrobie i wgram 1.91. Ale znając moje szczescie 2.0 wyjdzie kilka dni po tym jak wgram 1.91 :)
 

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
to wgrywaj , bo wszyscy czekamy na 2.0;)
 

konradstw

Użytkownik
Użytkownik
Chyba właśnie tak zrobie i wgram 1.91. Ale znając moje szczescie 2.0 wyjdzie kilka dni po tym jak wgram 1.91 :)
Masz IX 1.6? Bez problemu sam możesz przerobić konsolę, ja właśnie się dziś za to wziąłem, poczytaj forum a na pewno dasz radę wyciągnąć klucz metodą "dummy from ixtreme", potem wgranie nowego LT to pikuś.
 

Maki300

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie chce sobie sam przerobić, ale do tego jest potrzebny ten kontroler VIA czy coś a tego niestety nie mam :p a klucz mam zapisany gdzieś na kompie więc chyba już nie musze go wyciągać.
 

lubieplacki

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję że przynajmniej fifa umili czas oczekiwania na jakiegoś flasha bądź jtaga. Jak czytam te posty gdzie ktoś pisze o przedpotopowym 1.61 i komplikuje sobie życie ciągle zmieniając wave i żałując tych 50 zł to aż się przykro robi... Jest to 4 razy mniej niż zapłacić za grę ale widzę że dla nie których to i tak wielki problem. A na forum od takich durnych pytań burdel się robi.
 

Maki300

Użytkownik
Użytkownik
To chyba moja sprawa czy chce przerobić czy nie więc nie rozumiem dlaczego sie burzysz. Tak burdel się robi, ale od twoich wywodów czy ktoś skąpi na przeróbke czy nie to już burdelu niema? Nie rozśmieszaj mnie. Mi sie za to przykro robi jak widzę te posty w których ludzie piszą o offtopach i śmietniku, a sami offtopują. pozdro.
 

ach

Użytkownik
Użytkownik
To chyba moja sprawa czy chce przerobić czy nie więc nie rozumiem dlaczego sie burzysz. Tak burdel się robi, ale od twoich wywodów czy ktoś skąpi na przeróbke czy nie to już burdelu niema? Nie rozśmieszaj mnie. Mi sie za to przykro robi jak widzę te posty w których ludzie piszą o offtopach i śmietniku, a sami offtopują. pozdro.
Jeśli to twoja sprawa to po ch-- na forum publicznym płaczesz że czegoś tam nie masz i dlatego nie przerobisz.Kogo to obchodzi że żal ci na kontroler albo na przeróbkę,może liczysz że ktoś ci za te mądre wywody gratis konsolke przerobi albo kontroler podeśle?
 

Maki300

Użytkownik
Użytkownik
Ja płacze? Skoro to forum publiczne to chyba mogę napisać że mam taką przeróbke co? I w którym miejscu napisałem że żal mi na kontroler? Tak liczę ma to że ty mi przerobisz geniuszu. Napinaj dalej :)
 

yarzyna1910

Świeżak
Świeżak
Maki jeżeli ktoś tutaj płacze to jestes tylko i wyłącznie ty!

Ostatnio obserwujemy wysyp nobów.Ciągłe pytania o przeróbkę,czy pójdzie czy nie itp itd.Dzieciarnia czekała na nowości i teraz sie obudzili z ręką w nocniku.
 

xbit

Użytkownik
Użytkownik
Da radę zagrać na konsoli PAL w tą wersję NTSC mając LT+ czy nie ma wyjścia i trzeba czekać na PAL?
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Da radę zagrać na konsoli PAL w tą wersję NTSC mając LT+ czy nie ma wyjścia i trzeba czekać na PAL?
NIE!
Moderator powinien chyba założyć temat i wyjaśnić w nim podstawowe rzeczy, bo widzę, że dla których nie są podstawowe.
Jak widzę, że w jakimś temacie pojawia się kilkukrotnie pytanie, czy 'X' gra pójdzie mi bez LT 1.9, to mam ochotę strzelić sobie w łeb. Ludzie, ile razy to ma być wałkowane żebyście zrozumieli?!?! 95% gier(możliwe, że wszystkie, ale nie jestem pewien) od czasu wyjścia Deus Ex'a potrzebuje LT 1.9... Żadne patchowanie temu nie pomoże!
A kolega wyżej zadał pytanie jakby dopiero wczoraj otrzymał Xbox'a. 'Dołączył : Dec 2009' Za niedługo minią dwa lata, odkąd jesteś na tym forum i śmiesz pytać, czy gra w formacie NTSC pójdzie Ci na PAL? Trzymaj cie mnie!
 

xbit

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, że pytanie było ,,noobskie", ale czytałem w necie o jakichś Enigmah i innych konwerterach NTSC PAL i chciałem się po prostu upewnić, bo jutro wpada rodzinka i zawsze gramy dużo w Fifke i miałem nadzieję na odpalenie 12'stki :).

pozdrawiam
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, że pytanie było ,,noobskie", ale czytałem w necie o jakichś Enigmah i innych konwerterach NTSC PAL i chciałem się po prostu upewnić, bo jutro wpada rodzinka i zawsze gramy dużo w Fifke i miałem nadzieję na odpalenie 12'stki :).

pozdrawiam
Spokojnie, Jutro powinna być wersja PAL, więc włączysz pobieranie i przed wieczorem jeszcze zagracie. ;)
 

Do góry Bottom