FIFA 13 Aktualizacja z płyty

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ggghhh421

Użytkownik
Użytkownik
Witam, pobrałem sobie dzisiaj gre fifa 13 nagrałem i gdy wciskam "uruchom" pojawia mi sie komunikat:
"Wymagana aktualizacja aby można było zagrać w tę gę,należy dokonać aktualizacji konsoli.Jesli nie dokonasz aktualizacji,gra nie będzie możliwa.
Czy chcesz dokonać aktualizacji?"

Pytanie czy bezproblemowo moge kliknac tak?

Konsola dopiero wczoraj wróciła z serwisu, wysłałem ją tam w celu wgrania LT 3.0 i zaktualizowania dasha wiec chyba wszysko powinno być ok, jeśli klikne "Tak" to nic złego sie nie stanie?

Prosze o szybką odpowiedź bo już nie moge doczekać sie grania w fife 13
 

Polluks

Użytkownik
Użytkownik
Miałem podobną sytuację z Angry Birds. Kiedy nagrałem na płytę i odpaliłem w konsoli, gra poprosiła o aktualizację. Miałem starszego dasha i LT 3.0. Zaktualizowałem dasha z pena. Wcześniejsze gry nadal się uruchamiały, więc łatki 3.0 nie zdjęło. Wrzuciłem ponownie Angry, a tu dalej informacja o prośbie aktualizacji. Zezwoliłem, upgrade przeszedł bez problemu. Gra się uruchomiła. Jednak kiedy wykryła kinect'a poprosiła o kolejną aktualizację. Ponownie zezwoliłem. Teraz wszystko działa.
Nie wiem jal to będzie w przypadku FIFY13... ja bym zaryzykował.

Sent from my Nokia 5110
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Witam, pobrałem sobie dzisiaj gre fifa 13 nagrałem i gdy wciskam "uruchom" pojawia mi sie komunikat:
"Wymagana aktualizacja aby można było zagrać w tę gę,należy dokonać aktualizacji konsoli.Jesli nie dokonasz aktualizacji,gra nie będzie możliwa.
Czy chcesz dokonać aktualizacji?"

Pytanie czy bezproblemowo moge kliknac tak?

Konsola dopiero wczoraj wróciła z serwisu, wysłałem ją tam w celu wgrania LT 3.0 i zaktualizowania dasha wiec chyba wszysko powinno być ok, jeśli klikne "Tak" to nic złego sie nie stanie?

Prosze o szybką odpowiedź bo już nie moge doczekać sie grania w fife 13
aktualizuj.Nic ci się nie skasuje.
 

Polluks

Użytkownik
Użytkownik
Napisz czy zaktualizowałeś i jakie efekty.

Sent from my GT-P6210 using Tapatalk
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Zasada jest prosta, aktualizujesz z pendrive i tyle, nigdy z płytki.
 

dozik

Świeżak
Świeżak
Ja zrobilem z plytki :) też się bałem ale śmiga!
 

k111

Świeżak
Świeżak
Ja również aktualizowałem z płyty, trochę się wystraszyłem, bo po aktualizacji nie działały gry XGD3, XGD2 śmigały. Wystarczył tylko restart konsoli i wszystko działa. Mam LT 2.0
 

damiangxxx

Świeżak
Świeżak
witam. może znajdzie się ktoś kto mi pomoże, jestem załamany. Właśnie ściągnąłem i nagrałem fife 13 i gdy wyskoczyl mi komunikat o wymaganej aktualizacji przypadkowo nacisnalem "tak". i teraz xbox stanal w miejscu. na ekranie mam komunikat "zatrzymano aktualizacje systemu. Nie mozna odczytac aktualizacji z plyty. aby kontynuowac aktualizacje ponownie wloz plyte". Pad przestal reagowac, nagralem sciagnieta aktualizacje na plyte i pena, i dalej to nic nie pomaga bo ciagle wyskakuje ten komunikat... ;/ Konsole kupilem 2 miesiace temu, nie wiem jakiego ma dashboarda, wiem jedynie ze ma przerobke LT +2.0. Proszę o pomoc panowie:)

dodam ze juz probowalem z dashami: 2.0.13146.0, 2.0.13604.0 dalej to samo..
jak ratowac konsole?
 

grzesiub

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja zaktualizaowałem z płytki i zadziałało mi, ale dopiero po wyłączeniu i włączeniu X-a.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Witam, pobrałem sobie dzisiaj gre fifa 13 nagrałem i gdy wciskam "uruchom" pojawia mi sie komunikat:
"Wymagana aktualizacja aby można było zagrać w tę gę,należy dokonać aktualizacji konsoli.Jesli nie dokonasz aktualizacji,gra nie będzie możliwa.
Czy chcesz dokonać aktualizacji?"

Pytanie czy bezproblemowo moge kliknac tak?

Konsola dopiero wczoraj wróciła z serwisu, wysłałem ją tam w celu wgrania LT 3.0 i zaktualizowania dasha wiec chyba wszysko powinno być ok, jeśli klikne "Tak" to nic złego sie nie stanie?

Prosze o szybką odpowiedź bo już nie moge doczekać sie grania w fife 13

Normalnie instaluj tą aktualizacje,ale na Twoim miejscu wolałbym z pendrive(tak jakoś bezpieczniej).
Był Twój xbox na wgrywaniu LT+ 3.0 ,ale najwyrażniej gość zapomniał ,że najnowszy dash to 15574.
Nic się nie bój,instaluj.
 

damiangxxx

Świeżak
Świeżak
witam. może znajdzie się ktoś kto mi pomoże, jestem załamany. Właśnie ściągnąłem i nagrałem fife 13 i gdy wyskoczyl mi komunikat o wymaganej aktualizacji przypadkowo nacisnalem "tak". i teraz xbox stanal w miejscu. na ekranie mam komunikat "zatrzymano aktualizacje systemu. Nie mozna odczytac aktualizacji z plyty. aby kontynuowac aktualizacje ponownie wloz plyte". Pad przestal reagowac, nagralem sciagnieta aktualizacje na plyte i pena, i dalej to nic nie pomaga bo ciagle wyskakuje ten komunikat... ;/ Konsole kupilem 2 miesiace temu, nie wiem jakiego ma dashboarda, wiem jedynie ze ma przerobke LT +2.0. Proszę o pomoc panowie:)

dodam ze juz probowalem z dashami: 2.0.13146.0, 2.0.13604.0 dalej to samo..
jak ratowac konsole?
pomóżcie koledzy
 

xbox-serwis.eu

Użytkownik
Użytkownik
Często pomaga przywrócenie oryginalnego softu do napędu.

Pozdrawiamy
xbox-serwis.eu
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: FIFA 13 Aktualizacja z płyty

Ofw w napęd i dopiero na nim dokonczysz aktualizację.albo masz napęd podmieniony.
Jaka data produkcji konsoli?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

damiangxxx

Świeżak
Świeżak
witam ponownie. sciagalem wszystkie dashe jakie wpadly mi w reke. doradzono mi zebym sprobowal nie z oryginalnym(starym) dashem, ale z wersja 15574. po wlozeniu pendrive od razu ruszylo:) ta fifa tak namieszala.
 

SopranoPol

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy trzeba przerobić nagrywarkę?

Witam włożyłem grę i zaktualizowałem z płyty konsolę i wyskakuje mi komunikat że '' Płyta nie jest obsługiwalna " . Czy muszę zaktualizować nagrywarkę bo gdzieś wyczytałem że tak. Podobno trzeba nagrać całą płyte a kiedyś starczyło jak ImgBurn obcioł. Mam nagrywarkę hl-dt-st-dvdram gt51n w laptopie Satellite C660-1M4 - Parametry produktu - Toshiba
Proszę o pomoc mam na konsoli LT 2.0
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Zamykam

Temat o problemach z FIFĄ 13 w dziale ISO-problemy
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom