fifa 13 błąd

Bonus4848

Użytkownik
Użytkownik
witam mam pewien problem.Dzisiaj postanowiłem nagrać nową fife 13 wersja srt nagrałem pięknie ładnie tak jak zawsze moim ihasem na verbatima nagrywanie szło pomyslnie bez jakichkolwiek problemów.Wkładam ową gre do napędu i wyskakuje mi prosba o aktualizacje którą zaakceptowałem aktualizacja przebiegła pomyslnie.Po ponownym uruchomieniu konsoli ujrzałem nowe główne menu(nawet fajnie zrobione) gra wczytuje się normalnie to znaczy mam ikonke gry i zagraj w gre itd. gdy wybiore zagraj w gre gra się wczytuje i po chwili wyskakuje mi komunikat nieobsługiwana płyta aby uzyskać pomoc przenies się na xbox.com.... myslałem ze to błąd napedu więc odpaliłem gre jeszczed raz to samo... po chwili pomyslałem ze usuneło mi przeróbke ale włożyłem do napedu 2k12 ufc3 fife 12 i wszystko działa.Dodam że mam lt2.0 Co musze zrobić aby fifa13 mi działała??? Sorry jezeli był już taki temat ale szukałem go na stronie i nie mogłem znalezć więc postanowiłem otworzyc nowy z gory dzieki za pomoc
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
srt to chyba iso pod lt 3.0 (sam sciagalem i przerabialem pod lt 2.0) sciagniete z tnttorrent przepusc gre za pomoca xbc zrobi ci gierke pod lt 2.0 wtedy wypal i na przyszlosc sprawdzaj co sciagasz i co jest w opisie gry :)
 

Bonus4848

Użytkownik
Użytkownik
aha ok dzięki ;p
 

damian123333

Użytkownik
Użytkownik
Mam idetyczny problem.Gra nagrywana ihasm i mam LT 3.0
 

nazario

Świeżak
Świeżak
Przepraszam Panowie ze tu otwieram nowy post ale za bardzo nie wiem jak otworzyc nowy post a wiec,zakupiłem Fife 13,odpaliłem kariere i na poczatku jak jak juz wybrałem zespół i imie managera po zatwierdzeniu jest chwila wczytywania i moja konsola kompletnie sie zawiesza,jak juz mi sie udalo właczyć lige
to doszedłem do 3 meczu sparingowego i znowu blokada,za kazdym razem musze wyłaczac konsole bo nawet pad nie działa.
Myslałem ze to moze gra jest wadliwa ale dzis wymieniłem na nowa i dalej to samo,juz mnie ***** krew zalewa,prosze o pomoc,pozdro
 

Bonus4848

Użytkownik
Użytkownik
mi wszystko działa dzięki wielkie , tutaj szczegółowy opis przepuszcznia przez xbc może komuś się przyda Jak patchować gry z LT 3.0 na LT 2.0 (XBOX 360) - YouTube
 

timomar

Użytkownik
Użytkownik
@nazario, na innych grach tez tak masz?
Masz Xbox 360 Core, a więc konsola podatna na ROD-a :(
Objawy nie są zachęcające :(
 

Do góry Bottom