FIFA 13 Nagrywanie gry na płyte bez iHasa

kubqq

Banned
Witam. Mam pewien problem. Wcześniej nagrywałem Fife 12 na płytkę, wszystko chodzi itp, ale nadeszła era FIFY13.

Posiadam xBoxa Slim 4gb , LT 2.0 , Dash: 157xxx


W jaki sposób wypalić grę nie posiadając ihasa? Zaznaczam, że nie chce jej instalować na dysk twardy no bo się nawet nie zmieści.

Wiem, że Verbatim Płytka musi być, ale jaki program do tego, skoro to XGD3/


Nie chciałbym wydawać 50zł na płytki, by je wyrzucić do śmieci, dlatego proszę was o pomoc.




Pozdrawiam.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Najwyższy czas zaopatrzyć się w iHas-a a do tego dołożyć LT+ 3.0.
Tak czy siak to nie uniknione,a w taki sposób jak teraz utrudniasz sobie życie.
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: FIFA 13 Nagrywanie gry na płyte bez iHasa

Najwyższy czas zaopatrzyć się w iHas-a a do tego dołożyć LT+ 3.0.
Tak czy siak to nie uniknione,a w taki sposób jak teraz utrudniasz sobie życie.
Taka opcja najlepsza ale i tak ludzie wolą kombinować.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Taka opcja najlepsza ale i tak ludzie wolą kombinować.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
Dokładnie,a potem milion tematów,że nie działa im gra XGD3 nagrana zwykłą nagrywarką.
Wgranie nowego LT i zakup nagrywarki będzie tak czy siak niezbędny,nie każdą grę obejdzie się metodą z mp3.
No ale cóż,nie nam namawiać kogoś na LT.
 

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
a przy fifie 13 trick z mp3 działa?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
nie dziala niestety musicie sie juz na 100% w ihasa zaopatrzyc :) gry beda wam wywalac info o brudnej scierecce
 

Zendeman

Użytkownik
Użytkownik
Nie wprowadzajcie ludzi w błąd pisząc, że na 100% na pewno nie zadziała bez Ihasa, bo to brzmi jakbyście sami te nagrywarki sprzedawali, a na dodatek to nie jest prawda.
Mi początkowo nie działała. Nagrałem na drugim kompie na jakiejś nagrywarce LG i śmiga. Już jeden sezon za mną.
Jak komuś nie żal płyt to niech spróbuje na innej nagrywarce, ale zawsze jest spore ryzyko, że nagrywarka również nie da rady.
Pozdrawiam.
 

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
ja tez mam nagrywarke LG i jak uruchamiam gre to jest czarny ekran i bld odczytu plyty, wiec chyba musze tego ihasa jakos niedlugo kupic
 

arosz88

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
moim zdaniem tez jest potrzebny ihas sam nagrałem zwykła nagrywarka z laptopa nagrało sie bez problemu dalo sie wrzucić na dysk do xa lecz gra i tak nie chodziła z dysku tylko z plyty dodatkowo strasznie muliła. więc usunąłem fife z dysku i zacząłem grac z plyty ale strasznie glośno chodzi napęd, laser co chwile sie przesuwa i do tego wyskakuje błąd autoryzacji płyty. Pozostaje Ci kupno ihasa lub orginała
 

Judzio

Świeżak
Świeżak
Ja też dziś nagrałem zwykłą laptopową nagrywarką, z wrzuconą topologią na lt 2.0, płytka jakaś najtańsza. Zgrałem na dysk, odpaliłem z włączoną mp3, wszystko ładnie pięknie z tym że można grać tylko trening i mecze towarzyskie. Kariery i turniejów nie da rady, tak jak u większości wyskakuje błąd autoryzacji.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
 

Do góry Bottom