Fifa 13 Najlepszy komentarz ?

arosz88

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Może warto napisać do EA sport PL aby w najbliższej edycji czyli 14 był inny komentarz i dodatkowo komentatorzy np. M. Borek
 

rockobradford

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze mówiąc to trochę się dziwię EA. Cały czas jest hype na większy realizm w grze, od grywalności po statystyki na komentarzu kończąc. A Polski komentarz w tej grze to jakaś kpina. Amatorszczyzna pełną gębą. Już nawet nie chodzi o to że komentarz jest spóźniony, nieadekwatny do wydarzeń boiskowych czy ubogi w teksty. Czy kiedykolwiek słyszeliście podczas relacji jakiegokolwiek meczu teksty typu: ``Jak to mówią młodzi ludzie Masakracja``, ``Takimi strzałami to może straszyć gołębie na stadionie``, ``Chyba powinien pomyśleć nad zmianą zawodu``, czy chyba najbardziej irytujący ``Prawie się udało ale się ze..... zepsuło``. Przecież po takim numerze w prawdziwej transmisji to Pan Szpakowski miałby ciepło na dywaniku. A reklamowanie tego jako najlepszy polski komentarz to według mnie skandal.

@UP - Popieram w 100%
 

krzem88

Użytkownik
Użytkownik
Po prostu nam Polakom wciskają gów.. za które płacimy nie małe pieniądze..
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
o golebiach na stadionie slyszalem bardzo czesto jak wspolkomentatorem byl Jacek Gmoch :D i niekiedy sie zdarzaja takie teksty ze powiedza ze powinien zmienic dyscypline czy ze postraszyl golebie ale nie w kazdym meczu po 2 razy:p
 

sebuhh

Użytkownik
Użytkownik
Może wystarczy petycja w tej sprawie ? Myślę że wiele osób by się pod nią podpisało.
Reklamowanie tego komentarza.. jako najlepszy to kpina z nas graczy. Tym bardziej tych którzy mieli do czynienia z ów serią.
Nie można mieć pretensji do elektroników, tak jak ktoś wyżej wspomniał. Gra jest na prawdę dobra.. jednak ludzie którzy są odpowiedzialni za dystrybucję w Polsce powinni zadbać o każdy szczegół tak żebyśmy nie dostawali ubogiej kopii. Z nędznym ! na prawdę nędznym komentarzem ! Z resztą sami oceńcie. Brak mi już słów..
 

Cisek007

Użytkownik
Użytkownik
ahh było by super gdyby zamiast panów Sz. w nowej fifie był pan Tomasz Zimoch
 

krzem88

Użytkownik
Użytkownik
Popieram napisanie petycji do EA w sprawie poprawienia lub też zmiany komentarzy/ komentatorów !
 

rockobradford

Użytkownik
Użytkownik
Ciekaw jestem czy naprawdę potężna liczba podpisów pod taką petycją zmusiłaby EA do poprawienia\wydania nowego komentarza jeszcze do tej fify. Pewnie nie ale pomarzyć zawsze miło
 

Firel

Użytkownik
Użytkownik
Kupiliście grę w polsce, wiedząc o polskim komentarzu, nie oczekujcie teraz cudów
 

krzem88

Użytkownik
Użytkownik
Ciekaw jestem czy naprawdę potężna liczba podpisów pod taką petycją zmusiłaby EA do poprawienia\wydania nowego komentarza jeszcze do tej fify. Pewnie nie ale pomarzyć zawsze miło
Nie ma szans żeby w tej Fifie 13 był poprawiony komentarz także może w 14 stce będzie lepiej.

Kupiliście grę w polsce, wiedząc o polskim komentarzu, nie oczekujcie teraz cudów
No ok gra kupiona w Polsce, tylko niby czemu komentarze są ubogie? brak analizy wyników meczów równoległych, a poza tym taka samą bułę płacimy co zagraniczni gracze.. wychodzi na to, że ZOSTALIŚMY WYRĄBANI...
 

mlont

Użytkownik
Użytkownik
A ja osobiście nie usuwałbym tak od razu komentarzy Szpaka i Szaranka :) Pamiętacie, w którymś z ProEvo był Borek i Kołtoń, to w ogóle było śmieszne. Ja bym dorzucił do nich, drugich komentatorów, niech będzie losowo komputer wybierał którzy akurat będą ględzić. Po kolejne prawda jest taka, że na tych komentarzach skupieni podczas grania nie jesteście. Owszem słyszymy je, ale hasła typu "nie da się ich słuchać", to po co słuchasz? Włącz sobie czeski, czy jaki to tam jest do wyboru (pośmiejesz się bynajmniej)
 

zenek1234

Użytkownik
Użytkownik
komentarz PL jest tragiczny, więc od razu na moim rgh podegrałem sobie angielski i jest super
chcę tych panów: Wayne Rooney - Amazing Bicycle Kick vs Manchester City - Polish Commentary [by Leito] [HD] - YouTube
 

rockobradford

Użytkownik
Użytkownik
komentarz PL jest tragiczny, więc od razu na moim rgh podegrałem sobie angielski i jest super
chcę tych panów: Wayne Rooney - Amazing Bicycle Kick vs Manchester City - Polish Commentary [by Leito] [HD] - YouTube
A Szpakowski w fife powiedziałby `` kolejna niewykorzystana sytuacja``
A i znalazłem kolejny dowód na beznadziejny komentarz `` Jak mawiała moja babcia: Co za dużo to i świnia nie zeżre`` no pełen profesjonalizm
 

Do góry Bottom