Fifa 13 problem

Decade

Świeżak
Świeżak
Witam, nagrałem dziś FIFE 13 pobraną z torrentów. 8,13 GB, wszystko jak powinno być pod XGD3. Programem IMG Burn nagrałem ją na płyte Verbatima zgonie z poradnikiem z tego forum. Wszystko pięknie, sprawnie. Włożyłem do Xboxa (Arcade, przerobiony na LT 3.0), pograłem dosłownie 3 minuty i pojawia się komunikat że nie odczytuje płyty. Co można na to poradzić?
 

akwarium25

Banned
To ze pewnie ihas nie nagrales.
 

Decade

Świeżak
Świeżak
Czytałem że gry nie muszą być nagrane iHASem żeby można było grać z płyty. Jest gdzieś lista gier które mają taki wymóg?
 

akwarium25

Banned
Nie ma takiej . Jakbys poczytal to na ihas na slabych plytach jest problem. U mnie bez ihas na tlukli mase plyt i nie chcialo chodzic. Mp3 fix nie wiem czy pomaga i instalacja na dysk.
 

Decade

Świeżak
Świeżak
No słaba płyta to wiem dlatego zawsze Verbatim. Myślałem że starsze gry pod XGD2 na przykład można nagrać bez iHasa bo czytam że ludziom chodzą normalnie inne gry niż akurat FIFA 13 w tym przypadku/
 

michasL

Użytkownik
Użytkownik
Było mnóstwo takich tematów
 

akwarium25

Banned
Fifa pewnie ma cos ala civ . Jak to ea z ms lubi lepiej takie lepsze gry zabezpieczyc lepiej. Szukaj kopi ihas lub orginal.
 

Decade

Świeżak
Świeżak
Bo z tego co się orientuje to FIFA 12 normalnie śmigała bez iHasa, ciekawi mnie jeszcze jak FIFA Street z tego roku. No co do 13 to muszę chyba rzeczywiście nagrać iHasem.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zamykam
 

Do góry Bottom