FiFA 14 PAL (2013) XBOX360-SRT

CzarnyZkultury

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzis nagrywalem sobie FIFE 14. Mam ihas 124b + plyty Verbatim. Nagrywanie posypalo sie przy weryfikacji na poziomie 45%. Nagrywalem wg poradnika zamieszczonego na forum. Jakis pomysl na rozwiazanie tej sytuacji?

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
 

pibi

Świeżak
Świeżak
Nagrałem płytkę bez większych problemów ( Verbatim DL + iHas 124b + BurnerMax 0.15 + imgBurn 2,4 z opc ) . Po włożeniu wyskakuje błąd ze ściereczką. Co ciekawe gre zgrałem na dysk twardy xboxa bez problemu. Mam lt 2.0, czy to ma jakiś wpływ, gdzie robię błąd, może ustawienia w imgBurn, straciłem już 2 płyty ?
 

lolekk121

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nagrywał już ktoś programem clonecd? Jeśli tak to działa?
 

Samuraiser

Użytkownik
Użytkownik
Ja nagrywalem. Wyskakuje CiV
 

CzarnyZkultury

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
FIFA 14 nagrana ze 100% weryfikacji, w trakcie rozgrywania pierwszego meczu ok 35min wyskakuje bląd ze ściereczką ;/
 

mrpolman

Świeżak
Świeżak
Testował już ktoś na LIVE? Można grać czy lepiej czy lepiej nagrać inny release?
 

boss_mufc

Świeżak
Świeżak
Spróbowałem nagrać FIFE nagrywarką w laptopie Lite-On DS-8A8SH Slimtype z BurnerMaxem na płyte Platinum, ImgBurnem, według głównego poradnika do nagrywania gier pod LT 3.0, jedyne co zmieniłem to wyłączyłem weryfikacje i... co ciekawe płyta chodzi bez najmniejszego problemu, bez żadnych tricków z mp3. Normalnie odpalam kariere, szybki mecz i każdy inny tryb w grze. Taka mała iskierka nadziei dla tych, którzy nie mają ihasa, że jednak może się udać. ;)

btw. GTA V i wszystkie inne nowe gry nagrywane w ten sam sposób, dodatkowo na zwykłych platinumkach nagrywały się za pierwszym razem bez żadnych dodatkowych kombinacji.
 

michalk

Świeżak
Świeżak
Witam,
Panowie mam takie pytanie, posiadam na konsoli prawdopodobnie LT 3.0, robiłem przeróbkę już jakiś czas temu, ale np Fifa 13 działała, więc podejrzewam, że to LT 3.0 :)
Od tego czasu nie grałem w żadne 'nowsze' gry, więc pewnie też będę miał starego dasha itp, mam nadzieje, że aktualizacja nic mi nie poblokuje?

Czy jak pobiorę tą wersję z tematu i nagram ją 'normalnie' czyli starym sposobem przez img burn + truncate, to zatrybi? Ewentualnie jakie ustawienia imgburna powinny być prawidłowe?
Czytam tutaj o jakichś sposobach z mp3 itp, jestem trochę nie na bieżąco, więc byłbym bardzo wdzięczny za jakieś dwa zdania od kogoś kumatego, który zamiast napisać poszukaj sobie na forum, powie mi konkretnie jak nagrać tą Fife, tak żeby były jak największe szanse, na to, że zadziała bez tego ihasa.
Dodam, że interesuje mnie tylko szybki mecz, nie gram w żadne kariery itp, więc w karierze może się wysypywać, zresztą tak miałem w 13 (mogłem grać tylko szybki mecz).

PS. Szczerze mówiąc nie mam pewności jaki LT mam (2.0 czy 3.0) i chyba tego nie mam jak sprawdzić ?:p
Dzięki!!
 

Slimowski

Świeżak
Świeżak
Witam!
Dzisiaj nagrałem Fife 14 (jest to pierwsza gra którą nagrywam nową nagrywarką)
Fife wypaliłem nagrywarką DVDRW LiteON iHAS124 rev B nagrywając i konfigurując wszystko według tego poradnika (http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/) oczywiście wcześniej flashowalem samą nagrywarkę )postępując zgodnie z X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl). Wypalanie płyty w imgburn przebiegło bez żadnej komplikacji, wersyfikacja też. Konsola po podłączeniu z internetem zaktualizowała się niestety fifa nie chce się odpalić. Bez problemu mogę ją w 100% nagrać na dysk, w dashboardzie widać jej ikonę - jednak naprzemiennie wyskakują komunikaty o nieobsługiwaniu tej płyty i prośbie żeby przetrzeć płytę miękką ściereczką (nagrywana na verbatimach dvd+r DL)
Co jest nie tak? gdzie mogę sprawdzić ewentualnie co zrobić żeby nie zmarnować kolejnej płytki?

+++
No i jeżeli się nie mylę, przeróbka jaką posiadam to LT 3.0 (robiona rok temu) - bo tego chyba się nie da sprawdzić?
 

tysszek

Użytkownik
Użytkownik
Ja też zawsze nagrywałem na Platinum. Zawsze było 100 na 100 :) Żadnych problemów. Niestety w sklepie w którym zawsze kupuje pani już od kilku miesięcy nie może ich dostać :( Kupiłem więc Philipsy te same mediaID. Wypaliłem Fifę z tego obrazu i .... błąd. Zmieniłem ustawienia i wypaliłem raz jeszcze znowu błąd przy 46% przy instalacji. Więc kolejna próba i dalej to samo. Myślę sobie ... co mi tam wrzuciłem płytę którą nagrałem za pierwszym razem i ku mojemu zdziwieniu zainstalowała się w 100% bez problemu.
Zaraz ją usunę i zainstaluje tą drugą i zobaczę czy też się zainstaluje.
Dziwne to jest. Nigdy nie próbowałem drugi raz jak wyskoczył patent ze ściereczką a tu ci masz niespodziankę. Dodam że za każdym razem weryfikacja na 100%.
Tak więc na magicznym 45-46% zwalnia ale potem rozpędza się z powrotem. Tak więc nie wiem o co chodzi. Nagrywałem też Need For Speeda i nie było problemu. Poszło za pierwszym razem.
Jedno co zauważyłem, że czasem jak jest błąd to ściągnę inny obraz i idzie. tak miałem z Call Of Duty że nie chodziła druga płyta. Z innego obrazu poszła od razu.

Tamte dwie nie instalują się nadal. Ta pierwsza po usunięciu też się instaluje.
Czarna magia
 

Mucha6630

Świeżak
Świeżak
dzięki
 

Do góry Bottom