FIFA 14 Problem

warone

Banned
Użytkownik
Witam , ma lub miał ktoś problem dziś albo wcześniej z połączeniem się z online w fifie ?

Dzis rano wszystko było ok teraz po ponownym odpaleniu gry przy próbie połączenia się wybija mi komunikat : Żeby zagrać muszę posiadać zalogowane konto w origin , przechodząc w ustawienia w grze i próbie połączenia bezpośrednio mam ten sam komunikat . Włączałem kilka razy grę i konsole i nic nie wiem czy to od nich czy u mnie ale na innym koncie ten sam problem .
 

warone

Banned
Użytkownik
Aha to rozumiem ze nie jestem jedyny :/ szkoda miedzy meczami w tv pograć chciałem :)
 

pablon95

Świeżak
Świeżak
Witam, jako że nie mogę założyć nowego tematu piszę tutaj, ponieważ problem dotyczy Fify 14.
Od jakiś 2 dni jestem posiadaczem Xboxa One kupiłem go razem z grą Fifa 14 w formie zdrapki. Na początku grałem i wszystko było ok ale dzisiaj gra zaczęła mi się wyłączać podczas grania, czy to po meczu, nawet w czasie meczu. Może ktoś pomóc? Teraz nawet nie mogę włączyć gier treningowych bo od razu gra się wyłącza (wyrzuca do interfejsu).
 

warone

Banned
Użytkownik
Mam to samo od kilku dni , z tym ze wcześniej jak zakupiłem konsole zdarzało się to sporadycznie , później przestało i wszytko było ok teraz znów od kilku dni po każdym meczu wywala do interfejsu sadze ze to wina gry bo mam na dysku około 20 gier i tylko ta ma ten problem .
 

Do góry Bottom